150 Kg Squat

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve FatihAYYILDIZ tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Ben bu forumda ne zaman tavsiye istesem bilir kişilerden hep sen sildin.Foruma hiç bilmeyende giriyor.Çok bilende.Bi konuda adam bana günde 5 kilo kuzu eti ye dedi.Ben uygulayıyım mi şimdi bunu ? Salon hocası zaten işini bildiğini belli ediyor.Ben kimseye ters bi uslubta bulunmadım.Sonuna smiley koymadıysam öyle anlaşılmış olur.Ve artık forumda kimseden tavsiye almayıda düşünmüyorum.Sayende:D

2. brhmcr

brhmcr Guest

Sana kimse tavsiye vermeye calismiyor, bildigin okuman veya antrenorunu dinlemen tamamen kisisel tercihin,

Ayirt edemedigin nokta su an forum uyesi olarak yaziyorum, ancak forum kurallarina aykiri birsey olursa co-mod rolum geregi mudahale ediyorum ve ettim.

Benim sayemde birsey yapacaksan uslubunu duzelt lutfen.

O kadar yazdigim guzel seyler icin beni yazdigima pisman etme!!!

3. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Ben burada daha fazla tartışmak istemiyorum zaten.İstanbula gelince toplanırsa üyeler eğer o zaman söyle.Sabaha kadar konuşuruz.

4. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Öncelikle başarılar, formu tam oturmamış olsa da zamanla oturabileceğine inanıyorum. Gayet güzel bir kilo ancak fazla arttırılması sakatlık riskini arttırır. Bunu 135 kilograma düşürüp, formunu oturtmak çok daha iyi olabilir...

Şimdi gelelim üslup konusuna:
    Etme cahille muhabbet; küstürürsün...

Bu forumun üyeleri hem de değerli üyelerinden bir kaçı sana yorum yapıyorlar, yapıcı yorumlar...
    Siz resmen tersler bir üslupla, burnunuzun dikine gidiyorsunuz.
    Mesajlar silinebilir, benimde 10-15 arasında mesajım silindi 2013 yılı içinde.
    Bir kere dönüp demedim; "vay arkadaş bu mesajım neden silindi" diye ya da sızlanmadım. Demek ki silinmesini gerektirecek bir durum var ki müdahale edilmiştir. Buna istinaden bir moderatöre ya da yetkiliye sitem etmek ne kadar doğru ben bilemeyeceğim.
    Ben on altı yaşımdaydım ya da on yedime yeni basmıştım. 175 kg'lık bir squat videomu attım, formum iyi değildi; squatın formunu bildiğimi zannediyordum... Videodan önce 5 set girmiş ve çok yorulmuştum. Resmen bacaklarım tir tir titriyordu videonun sonunda; şimdi bakınca gülünecek durumlar var. Ancak o durumda bile bana yapıcı yorum yapacak insanlar çıktı ve sağ olsunlar bana işin doğrusunu ellerinden geldikçe anlattılar.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/konu-disi/squatta-yuksek-agirlik-46090.html
    Ben on altı yaşımda bile senin bugün düştüğün hataya düşmedim, kendimi övmek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın; senin yanlışını göz önüne çıkartmak için söylüyorum.
    Umarım muhteşem bir vücudunuz ve zaman geçtikçe güzelleşen bir üslubunuz olur.

İyi forumlar, saygılar.

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    genelde eskiden şişman olanlar sporda kendini hep 1-0 yenik görür.fakat çoğu aslında güçlü kişilerdir sen bunu olumlu yönde kullanmışsın.özellikle kilo verenlerin bacak kasları sikletlerine göre baya güçlü oluyor.bunuda yansıtmışsın tebrik ederim.birde videoyu çeken adam senin kadar uğraşsaymış daha iyi olurmuş :)

Sayfayı Paylaş