150 kg plaka arıyorum

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve BOSNAK tarafından 14 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    arkadaşlar 130-150 kg civarı plaka arıyorum İSTANBUL

ucuza 2.elde olur bulabileceğim bir yer yada satan arkadaşlar varsa mesajları bekliyorum ..

2. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    İkinci elde indirim özellikle plakarda çok az oluyor. Ucuzunu bulman çok zor olmakla birlikte imkansız değil. Giresunda kepek indiren bir salon vardı. Ağırlık ve aletleri o kadar ucuza sattı ki neredeyse kg başına 1 ytl civarıydı. Umarım sen de denk gelirsin; yoksa işin zor gerçekten...

3. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    evet salvadore geçenlerde bi alışveriş merkezinde sordum 20kg plaka baya pahalı geldi tek çare ya salona başlamak için plakalarını satan arkadaşlar yada İSTANBULDA kapanan bi salon :)

4. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Boşnak,
    5-6 ay öncesine kadar 2.el aramak zorunda değildik. Ufak satıcılar da 2 ila 4 lira arasında kromajlı döküm ağırlık bulunabiliyordu. Bugün ise en kalitesiz dökümün kilosu 3,5 lira ve bütün satıcılarda böyle. Artık kör maymun bile gözünü açtı, en küçük satıcılar da bile durum bu. Yani kromajlılar da 5-6 lira. Küçük büyük satıcı farkı olmaksızın.

Demirin global piyasada değerlenmesi yüzünden bu böyle oldu. Hatta demir fiyatları artarken paramın olmasını ve demir almayı o kadar çok istedim ki... Şimdi piyasadaki ürünlerin çoğunluğu Çinden geliyor. Halbuki dökme demirde Çin olmazsa olmaz bir satıcı değil. Ancak Çin hariç büyük ülkeler hurda demir satmadıkları için Çin burada da fırsatçılık yapmaya çalışıyor.

Geçen gün forumda satılan ağırlıkları almanı çok isterdim. Hani o başlığa ikimizde yazmıştık, hatırlarsın. İnşallah yine öyle bir 2. el düşer ucuza.

5. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    aynen gaddarkemal ozaman işler yolunda gidiyodu .. şimdi işe başlıcam haftaya ama vakit problem,i var busefer mecburen evde çalısacam . . . ozaman öle bi durum yoktu... bide şu ağırlık sehpasını düşünüyorum
    http://www.pasificspor.com/ev-tipi-urun.php?urunid=62 özellileri tam aradığım gibi

salvadore_xp bunu beğendi.
  6. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Güzel birşeye benziyor, fiyatına göre ise süper. 0 YTL :)

7. powerant

powerant Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    2,5 ytl den kılosunu dusunursen eger ( hercules döküm ) her kılo var ...

8. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bosnak linkteki sehbayla ilgili bir gelişme var mı? Hakikaten müthiş bir sehpa. Asgari 500ytl eder.

9. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Güzel sehba çok da kullanışlı ama şu ön taraftaki ayak çalışması için olan kısım tamamen görüntü. Nedeni orda yapılan hareket çok nizami olmuyor ayrıca hareketin çalığtırdığı adele grubundan ötürü biraz daha fazla ağırlık ile antrenman gerektiriyor. Bu noktada hepten boş bir özellik olduğunu anlıyorsunuz. Çünkü birncisi ürün o kadar çok ağırlığı desteklemiyor ikincisi. o kadar ağırlığı koysanız bile süngerler yetersiz kalıyor ve insanın aaklarını eziyor onun dışındaki kısımları iyi düşünülmüş bir makine bende almayı planlıyorum. Tamemen evde çalışmak için kendime alacağım.

10. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    yanlış hatırlamıyosam o sehpanın fiyatı 700 ytl idi.

Sayfayı Paylaş