15 Yaş Testo E. ve Dianabol Kürüm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve wheycocuk35 tarafından 21 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Ronnie C.

Ronnie C. Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    suan klomen falan kullanmadanki degerin mi bu ? oyle ise sasirdim cunku cruiss blast yaptim demissin trt ye gidenler restart ypinca genelde 400 fln oluyo seviyeleri

2. JunkieBot

JunkieBot Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim octen hocamızın dediği gibi kesinlikle prof olmayı düşünüyorsan bile 18 yaşına kadar bekle. En azından reşit olmuş olursun ve yaptığın herşeyin sorumluluğu senin üzerinde olur. Şuan reşit değilsin , burada kimse sana tavsiye veremez sorumluluk alamaz. Bak ben sana lise yıllarımı anlatayım. 15 yaş ile 18 yaş arası nasıl geçti anlamadım bile. o 4 sene öyle hızlı geçiyorki anlamıyorsun. Sen antremanını yap , yemeğini ye , okuluna git , pc de oyunlar oyna arkadaşlarınla takıl gez. Çok seri geçer yıllar bi bakmışsın mezun oldun üni hazırlandın istersen gidersin istemezsen o anki durumuna göre buraya gelirsin girersin küre. Herkesde yardımcı olucaktır. Prof olmak istiyorsan gerçekten 18 yaşında çok sağlam olman lazımki ondan sonra giriceğin 2-3 sene boyunda 3-4 kür seni buradaki herkesin ilerisine atıcaktır emin ol. (şahsi görüşüm) Antremana devam !

stefan35 ve octeniskrup bunu beğendi.
  3. gbz21

gbz21 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Evet.Genetik fark,uygun diyet,düzenli seks hayatı,curcumine,mucuna prusiens,magnezyum,çinko,cod liver oil,b2 b3 b12 ile bence daha fazla bile olmalıydı..Ekstradan nox artışı için citrulline kullanıyorum beetroot ve pycnogenol de ekleyebilirim.

stefan35 bunu beğendi.
  4. wheycocuk35

wheycocuk35 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Evet abilerim sizi dinlicem teşekür ed
    Haklısın abi sizi dinlicem küre 2 yıl sonra girmeyi dusunuyorum bu arada abi ilk küründe hangi ilaçları kullandın

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - 'Doping ve Hormonlar Bölümü'ne girmek ve paylaşım yapmak için üye yaşı en az 18 olmalıdır.

BodyForumTR.com sitesi Steroid/Doping kullanımına karşıdır!

Doktor kontrolünde olmayan steroid (ilaç) kullanımı kanser, kısırlık, jinekomasti (kadınımsı meme görünümü), kellik gibi bir çok ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Size tavsiyemiz; aşağıdaki öneriyi dikkate almanızdır.

-Steroid (ilaç) kullanmadan, doğru antrenman ve beslenme programlarıyla istediğiniz vücut seviyesine, kas ölçülerine ulaşabilirsiniz. Antrenman ve beslenme ile ilgili başlıklarımız aşağıdaki linktedir.

https://www.bodyforumtr.com/threads/bodyforumtr-kullanım-kılavuzu.79035/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş