15 yaş için program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dantee tarafından 15 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dantee

dantee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar. 178 boyundayım 60 kiloyum 15 yaşındayım. Ğöğüsümde sıfır yağ(doğru düzgün et bile yok) olmasına rağmen karın bölgemde aşırı yağ yani göbek var. Bu yaz tatili bel rahatsızlığı yüzünden(Şu anda geçti) 3 ay evde yattım hiç hareket etmedim böyle oldu . Fitnessa başlamak istiyordum bu da iyice destekledi.2 adet 3 kglık dumbell var öncelikle göbeğimdeki yağları eritip karın kası ve göğüs kası yapmak sonra ise kola yoğunlaşmak istiyorum(doğrusunu siz bilirsiniz:) ) . Her ne kadar internetten araştırsam da gelişimimi engelliyck yani boyumun uzamasını engellycek diye hiçbir programı uygulayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim .

2. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    3 kg lık dumbellerla mı yapıcaksn yani evde mi calısıcaksın salona gitme imkanın varmı vs detayları verirsen ona göre yönlendirme yapabilirz ;)

3. wormwood3

wormwood3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaslar benimde ab rocket orjinal mekik aletim var onda bi cok hareket yapabiliyorum 250 mekik e cıkdıgım oluyor daha cok 5x50 şeklinde en zor dirençde yapıyorum spora gecen sene 3 ay body salonunda gittim ama simdi kaslarım eridi ama 3-4 gündür ab rocket ile calısıyorum kaslarım yerine gelmeye başladı ... Arkadaslar yasım 15 tansiyon hastalıgım var boy : 185 kilo 100 neler yapabilrim vucudumda fazladan cok yağ var ...

dedigim gibi gecen yaz 3 ay body salonuna gittim ara verdim 7 ay simdi yenden evde başladım ab rocket ile yağlarım cok fazla ama kasda yapmak istiyorum .. supplementer a gerek varmı yada neler önerebilirsiniz.. evde günde 5-6 yumurta yemek istiyorum ama tansiyon hastalıgım oldugu icin ailem izin vermiyor acaba definasyon diyetimi yapsam

4. wormwood3

wormwood3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    koca forumda soruma cevap yokmu?

5. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    wormwood başkasının konusunu kirletme yeni konu aç yardımcı olanlar olacaktır, dantee sana gelince evde mi çalışcaksın salonda mı onu bilemem ama öncelikle sağlıklı beslenmeye başlaman lazım yani göbek neden çıkar yağlı yemek yersen yada ekmek abur cubur gibi şeyler tüketirsen olur önce düzgün beslenmelisi salona gidersen zaten hocan da sana yardımcı olur evde çalışırım diyorsan forumda beslenme bölümünde sana uygun olanı uygularsın ama evde çalışacaksan o 3 kg bence sana az gelir ve gelmeli 5 kgluk almaya çalış derim.

6. X-DDT

X-DDT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende yeni başladım 3 ay oldu karın çalışmam lazım ama yalnızca dumbellim var ve evde çalışıyorum yaş 15 yalnızca mekik çekiyorum vede mekikte geliştirdi haliyle ama sorun şu ki sol kısımdaki kaslar sağ kısıma göre daha belirgin bu normal mi yoksa bana özel mi :D bide karın kası için nasıl çalışabilirim??? flexsor hocam yanıtlarını bekliyorum

7. X-DDT

X-DDT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok mu cevap veren

Sayfayı Paylaş