15 Yaş Evde Çalışarak Boy Uzatma Barfiks + Zıplama Yardım Lütfen.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Julimezar tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Julimezar

Julimezar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İyi günler hepinize yaşım 15 . Boyum 158 kilom 62 . Öncelikle şunu sormak istiyorum boyum kısa olduğu için doktora gitmek istiyorum hangi bölüme çıkmalıyım ve ne söylemeliyim ?

Evde kapı barfiksim var kollar geçiş açılı ve avuç ileriye bakıcak şelilde tutuşta ancak 1 tane çekebiliyorum ama dar ve avuç içi bana bakıcak şekilde 5 tane çekebiliyorum şınav ilk denemede 15 ama zorlayarak mekiğide belimin altına yastık koyarak zorlaştırıyorum onuda ancak 15 tane çekebiliyorum. Onun dışında evde zıplayabildiğim kadar yükseğe zıplıyorum hedef günde 250 idi ama ben ancak 100 - 150 yapabiliyorum 1 haftadır hiçbirşey yapamıyorum çok fazla yorgunluk var üstümde sabah yataktan kalkamayacak kadar yorgun oluyorum sebebini bilmiyorum.

Evde dumbell ım yok boy uzamasını etkiler diye almayı düşünmedim. Bana program önerebilirmisiniz ? Yani hareketlerle 20 dakikalık filan çalışma yazıp şunu günde 3 kere yap 4 kere yap pazartesi çarşamba cumartesi sonra omuz için pazartesi perşembe pazar yap gibi yazabilirseniz çok iyi olur bulduklarımı yapıyorum ama bi süre sonra bu boy uzaması için olumlu etki yapmaz filan diyip bırakıyorum yada başka şeyler oluyor zor geliyor kolay geliyor filan ama bana özel yazarsanız kesinlikle bırakmadan yaparım.

Son olarak evdeki yemeklerle kalori hesabı yapmak biraz zor oluyor normal emeği tamamiyle kesmek istiyorum ama çok zorlanıyorum başka şeylerle doymaya çalışsamda yetmiyor. Mesela kahvaltıda sadece 1 dilim ekmek yedim onun dışında yumurta biskivü çay gibi şeyler yedim ama şu an çok açım ve gidip sandviç yapmamak için zor duruyorum.

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

2. Julimezar

Julimezar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yokmu yardım edebilecek lütfen.

Sayfayı Paylaş