1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

15 yaş 2 yıl ağırlıksız çalışma, 171 boy 56 kilo

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve rert tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Ah o 2 yılda programında barfiks olacaktı.. keske barfikste ekleseydın. bırakma sporu devam et başarılar

2. murat2

murat2 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Günlük 30 Dakika Koşu
    500 Mekik, Maksimum ağırlıklı çalışma.
    Bol proteinli sabah kahvaltısı ve bol proteinli öğle yemeği.
    Fit ve kaslı bir vücuda sahip olabilirsin 1-2 sene içinde

3. İm 2 Dangerous

İm 2 Dangerous Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben de 15 yaşındayım (mayıs 19 1997 doğumluyum) , ocakta başladım salonda spor yapmaya. 45 kilodan 58 e kadar çıktım yazın başında fakat yazın gelmesiyle uyku düzenim ve haliyle de yemek düzenimde bozuldu. 54 kiloyum şimdi (sanırım boyum uzadığı için kilo veriyorum) 1.68 boyla spora başladım ve şimdi 1.76 boyum. (saçım uzundu çağatay ulusoyun eski saçına benziyordu , boyum o saçla 1.78 e çıkıyordu :D ) ve protein tozu zararlı gelmez fakat işine çok yaramaz. weight gainer kullanarak kilo alabilirsin. ben 7 aydır kullanıyorum zararını görmedim. ve bir an önce salona yazılıp barfiks,bench press, dumbell bench press gibi hareketlerede girmen lazım ki hacim kazanasın. kolay gelsin

4. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    2 yıldır düzenli çalışmışsan çok işe yaramamış anlaşılan göğüs kasların oldukça belırgın olması gerekırdı şınav çok iyi geliştirir göğüs kaslarını ama belırgın deil bir yerde hata yapmışsın dostum kol ölçülerinde 2 yıl çalışmaya göre iyi değil bu konuda oldukça bilgisizsin en azından forumu biraz karıştırarak sorunları çözebileceğini düşünyorum...

5. ali1453kedi

ali1453kedi Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    vücuda bak be vay anasını kaslı erkek

6. Perseus

Perseus Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    yorum yapmayacaktım aslında ama dayanamadım.
    12 14 15 li yaşlarda bu sporu kendi imkanlarıyla yapmaya çalışan gençlerin ne kadar yanlış bilgilerle bu sporu yapmaya kalkıştıklarını görünce azım açık kaldı. televizyondaki ünlülere özenmeyin. onlar sizin babanızın yıllık kazancını 1 günde yiyebilecek kadar zenginler. mükemmel beslenme özel hoca ve bazıları çoook pahalı ilaçlarla o hale geliyor. henüz boyunuz uzuyor eklemleriniz kuvvetleniyor. hormonlarınız yeni harekete geçmeye başlıyor.
    protein tozuna karşı değilim ama 14 yaşındaki bi bünyenin kullanmasına kesinlikle karşıyım. içtiğiniz nesquick değil. spor salonuna bu yaşta giriceğinize gidin aktif spor yapın. basketbol oynayın voleybol oynayın, ya da atletizmle uğraşın. aranızda hızlı koşanlar ya da arkadaşına göre daha kuvvetli olanlar vardır. bunlara göre yönelin. yedikleriniz konusunda dikkat etmeniz gereken tek şeyse hamur işi kızartma yada abur cubur, kola gibi saçmalıklar yerine sağlıklı şeylerden yiin. ama istediğiniz kadar yiin hiç bir şey olmaz. beslenme alışkanlığınızı buna göre geliştirirseniz hiç diyet yapmanıza bile gerek kalmaz ilerde. et, balık yemeye özen gösterin. diyecek çok şey var ama şunları yaparak başlayın. yaşça büyümek yada öyle gözükmek için acele etmeyin. yaşınızı yaşayın.

7. brhmcr

brhmcr Guest

8. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    2 yılda böylesini yaptıysan hiç ama hiç dikkat etmemişsin çalışmana ve beslenmene.Hadi antrenmanını yaptın diyelim günde 10-20 grammı aldın protein 2 yılda sağlam vücut yapılırdı senin kaslar sönük.2 yılın boşa gitmiş.

9. fitim111

fitim111 Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    abi sende kas yokki full yağ şınav çeken adamda bir 2 yıl cekıtm ddıyosun gosgus kası olur arka kol kasları gelısmı olur sende o da yok k usura bakma ama durmak yok yola devammmmmm!!!!

10. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    dostum ne kadar saçma bir tavsiyedir bu ya o yaşlarda protein tozu kullanmak ta neyin nesi ... anlamış deilim

11. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Forumdaki sabit başlıkları okuyup araştırmanı,bir salona yazılmanı,ve poz verirken kendini bu kadar fazla kasmamanı tavsiye edebilirim ıkınmış gibi duruyosunda

Sayfayı Paylaş