15 Yaşındayım , 1 Ay Salonda Çalıştım .

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mF tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mF

mF Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Sa Beyler . 15 yaşındayım ( 27 Kasım 1998 ) . 10. sınıfa geçtim . Hiç düzenli bi spor hayatım olmadı . Beslenmede dahil . Bundan 3 sene önce fazla kilolu olmamdan dolayı sadece gögüsleri toplarım biraz düşüncesiyle şınav çekmeye başladım . Başlarda 4-5 şınavı zor çekerdim . Zamanla gelişip sayı 15 - 20 lere çıkınca saygı duydugum bi abinin beni tebrik etmesiyle gaza gelip spora daha kapsamlı bi şekilde sarıldım . Ergenlikle birleşince bi anda gücüm yaşıtlarımın 2 katına çıkmıştı . ( 7. sınıf ) . Lakin sadece şınav vardı hayatımda . Ara sırada barfix . Genelde bi akşam bi sabah çekerdim . Gün içindede çektigim oluyordu . Şınav sayım 70 80 lere çıkmıştı artık . ( Şuan rekorum 110 ) . 8 sınıfa geçtigimde ise artık sadece arkadaşlarımın yanında hava atmasına şınav çekiyodum . Vucudum salmamıştı ama yinede fark ediyor tabiki . 8. sınıfın yaz tatilinde 1 ay spor salonuna gittim . Ondan sonra ankaraya sınava gıtmem gerektiginden bıraktım . Salonu bırakınca 4 kglik dambıl ile el yayı aldım . Başlarda az çok çalışırdım ama bi süredir elimi bile sürmüyorum . O zamandan beri sadece ara sıra şınav çekiyorum . Bu resimler dün çekildi , birinde shop var kusra bakmayın . Olumlu yada olumsuz , her yoruma açığım , teşekkürler .

Ekli Dosyalar:

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    -6 aylık gelişimden önce üye fotoları bölümüne konu açmak yasaktır.
    -Başlıkta kullanıcı adı geçmesi mecburidir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş