15 Yaşında Göğüs Yağlanması Problemim (Jinekomasti Değil)

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Lasslosnin tarafından 2 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lasslosnin

Lasslosnin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hepinize merhabalar, forumun yaş ortalamasının benim yaşıma nazaran daha yüksek olduğunu ve belki bu forum için uygun bir yaşta olmadığımı biliyorum ancak başlıkta kısaca bahsettiğim bu sorundan çok fazla rahatsızım. 15 yaşındayım, boyum 1.76, 75 kiloyum, genel olarak kendime baktığımda hafif göbek etrafında yağlanma ve bacakların üst kısmında gene hafif yağlanma olsa bile fazla kilolu gözükmüyorum, benim için tek problem göğüslerimin çok yağlı olması ve kilonun önemli kısmının adeta o bölgeye yoğunlaşması, kendimden çok daha kilolu kişilerde bile durum böyle değil. Bu sorun bende 14 yaşımdan beri var ve gitmediğim doktor kalmadı diyebilirim jinekomasti teşhisi konulmadı, daha önce bu sıkıntıdan kendimi üzüp 4 hafta aralıksız neredeyse aç kalmıştım ve 5 kilo versem de saçlarım yıpranmış, vitamin eksikliği oluşmuş, yaşamadığım problem kalmamıştı, tabii bu bilinçsiz diyet verdiğim kiloları hızlı almama da sebep oldu. Gerek egzersizler gerek hafif diyet programları ve önerilen besinler olsun evde yapabileceğim kadarıyla bana yardımcı olacak birisine çok ama çok ihtiyacım var. Belki bu problem çok küçük bir problem ancak sebepsizce bunu çok büyütüyorum ve daha bu yaşta sanki çok problemim varmış gibi yaşamadığım sıkıntı ve stres kalmadı, yardımlarınızı bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum.

2. Jubaven

Jubaven Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Mimar Adayı
    Düşük karbonhidrat diyetini tavsiye ederim vücut geliştirme ile uğraşıyorsan kardiyo gününü artır uğraşmıyorsan uzakdoğu sporlarına yönel (2 sene MuayThai ile uğraştım) sağlam çalışınca sağlam yağ yakıyor beslenmeyide tabi ona göre ayarlamak lazım.

Sayfayı Paylaş