15 Dakikada Tum Vucudunuzu Calistirin

Konusu 'Türkceye Çevirilen Yazilar' forumundadır ve rockallen tarafından 11 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    15 Dakikan Var mi ? Guzel Ozaman Kotugundan Kalk Ve Siki Bir Vucudun Tadini Cikar .

Bel Bölgesindeki Yaglardan Kurtulun , Guclu Bir Göguse , Kola Ve Omuza Sahip Olun ve Kalbinizi Kursun Gecirmez Bir Makineye Dönusturun.

Bunun Icin Gunde Sadece 15 Dakikanizi Ayirmaniz Yeterli.Evet Saka Yapmiyoruz.

Avrupada Yapilan Son Arastirmalara Göre 15 Dakika Yapilan Direnc Antremani 35 Dakika Yapilan Agirlik Calismasi Kadar Etkili.
    En Etkili Yag Eritme , Kas Sisirme vs .. Hepsi Siddetle Alakalidir.

Eger Diger Insanlar Gibi Görunuyorsan , Calismanin Sonuclarini Cok Gec Aliyorsan , Salonda Cok Vakit Harciyorsan Ve Buna Ragmen Sonuc Alamiyorsan Bu Program Tam Size Göre .

Mukemmel Tasarlanmis 15 Dakikalik Tum Vucut Egzersiziyle Metabolizmanizi Yeniden Duzene Sokun Ve Yag Yakin .

En Cilgin Ruyalarinizda Bile Göremeyeceginiz Bir Aerobic Ve Kas Calismasi Icin Hazir Olun.

Tek Ihtiyaciniz Olan Sey 15 Dakikalik Etkili Bir Antreman.

Yeterince Erkek Oldugunu Dusunuyorsan Iste 15 Dakikalik Programin .

15 Dakikalik Hizli Ve Öfkeli Agirlik Programi

Bu Eski Tip Agirlik Rutini Kas Insa Edecek Ve Yag Yakmaniza Yardimci Olacak
    Siki Calisma , Dinlenmek Yok.
    Bu 4 Egzersizi Aralarinda Dinlenmeden Yapin. Her Set Sonunda 90 Saniye Dinlenin Sonra Tekrar Yapin .
    Her Egzersiz 3 Set Yapilacak .

Incline bench press

A. 2 Agirlik Alin Ve Sirtiniz 15 Ile 30 Derece Arasinda Kalacak Sekilde Uzanin . Agirliklari Omuz Genisliginde Tutun Böylelikle Agirliklar Cene Hizanizda Olacaktir. Agirliklari Uclari Birbirini Görecek Sekilde Kaldirin.

B. Agirliklari Ust Gogusunuze Dogru Indirin , Durun Ve Yeniden Yukari Kaldirin.
    Tekrar :10 - 12

One-arm snatch

A. Agirligi Sag Elinizle Kavrayin . Bacak Araliginizi Omuz Genisliginden Cok Az Daha Acik Olacak Sekilde Aralayiniz.
    Dizlerinizi Bukunuz Ve Agirligi Havaya Kaldiriniz.

B. En Yuksek Performansinizi Sergileyin : Bir Defaligina Patlama Ani Yasayin . Bacaklariniz Ve Kalcalarinizi Sika Bildiginiz Kadar Sikin Ve Hareketi Yapin .

C. Agirlik En Yuksek Noktadayken Kalcalarinizi Sikmayi Birakin ve Avuc Iciniz Tavana Bakacak Sekilde Agirligi Tutunuz. Bunu Yaptiginiz Anda Kolunuz Ayni Zamanda Agirlik Omzunuzun Arkasinda Kalacaktir.Tum Tekrarlari Tamamlayin ve Sol Ele Gecin .
    Tekrar : Her Iki El Ile 10

Seated calf raise

A. Oturdugunuz Bankin Onune Yukseklik Olusturucak Bir Merdiven Koyun . 2 Adet Agirlik Alin Ve Oturun . Parmak Uclarinizini Merdivene Yerlestirin ve Dumbelleri Dizlerinizin Uzerine Koyun . Topuklarinizi Yere Degmiyecek Sekilde Indirin .

B. Parmak Uclarinizi Yukari Kaldirin ve Topuklarinizi Kaldirabildiginiz Kadar Kaldirin . Durun Ve Tekrarlayin .

Tekrar : 10 - 12

Chest-supported row

A. Iki Adet Agirlik Alin ve Gögusunuz Yere Gelecek Sekilde Yatin . Agirliklari Sallandirin Ve Omuz Hizasinda Asili Kalsin.
    Bu Esnada Avuc Icleriniz Birbirine Bakmali .

B. Gövdenizi Kimildatmadan Agirliklari Iki Yana Cekin . Durun ve Tekrarlayin .

Tekrar: 10 - 12

Kaynak : http://www.menshealth.com

Ceviride Bir Yanlislik Yapmissam Affola .
    Yabanci Klavye Kullanmamdan Dolayi Bazi Harfleri Yazamadim Kusura Bakmayin .

Son düzenleme: 11 Şubat 2012
    ZeusS_ bunu beğendi.
  2. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    spor salonuna gıtmedıgımız gunler 15 dk bunları yapsak bı zararı olurmu ? her gun agırlık basmanın ? ben bır gun aralıklarla gıdıyorumda

3. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Bu Egzersiz Tum Vucudu Calistiriyor ve Dinlenmeksizin Yapilan Bir Program .Kaslarinin Yenilenmeye Ihtiyaci Var. O Yuzden Cok Yuksek Agirlikla Yapmamak Kosuluyla Fitness Amacli Yapabilirsin Salona Gitmedigin Gunlerde .

onurr_535 bunu beğendi.
  4. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Bu forumda çeviri yapan makale yayınlayan üyeleri de nihayet görüyoruz ;)

Eline emeğine sağlık ;)

onurr_535 bunu beğendi.
  5. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    tmm amaca baglı hıc spor yapmamakdansa .yapılabılır ama amacım gelısmekse bence yetesız kalır..bıde bıraz reklam kokuyo..

1 kişi bunu beğeniyor.
  6. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Full Reklamdi Zaten Cevirdigim Sitede Ayikladim Hepsini Anca Bukadar Oldu . Kaynak Belirtmek Gerek Diye Biliyordum Ben O Yuzden Belirttim Gerekmiyorsa Silebilirim . Onun Disinda Banada Yetersiz Geldi Program Dedigin Gibi Ben Denemedim Sadece Cevirdim Sizinle Paylasmak Istedim .

onurr_535 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş