1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

15 ayın sonunda geldiğim nokta.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Steve Austin tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 87 üye.
  1. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    İstesen müsabık olursun usta sende o potansiyel var

2. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Musabık olma gibi bir hedefim yok aslında,fakat olursa da hayır demem.Musabık olabilmek için bazı şeylerden vazgeçmek,bu spora yönelmek gerekıyor,ben universite öğrencisiyim,elimden gelenin en iyisini yapıyorum,ama musabık olmak biraz para ve doping işi ve ben ne olursa olsun vücuduma kimyasal sokmam,bu şekilde olabildiği yere kadar artık,yorumun için allah razı olsun

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:12 ----------

Burdan steroidi kötülediğim filan anlamı da çıkarılmasın,benim steroid kullananlara da saygım var,sonuçta steroidin ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilen biri,steroidin kas yapmadığını,sadece bazı avantajlar sağladığını bilir.Kası steroidli veya steroidsiz sen acıyla inşa edersin.Benim kendi düşüncem,kendi kararım steroidsiz gidebildiğim yere kadar gitmek.

mcan09 bunu beğendi.
  3. Dark32

Dark32 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aynaya baktımda geldim gayet başarılı çalışma tebrikler :D

4. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    bacak ciddi anlamda eksik kalmış , üst vücut için tebrikler

5. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Yorumun için teşekkürler ama bacak hacmim ve definisyon durumu kesinlikle alt taraf ile orantılı,emin ol üst tarafımda o kadar kıllo olsaydı,hiçbir şey belli olmazdı ama görüşün için saol yinede.

6. emrebalcı

emrebalcı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ahaha :D

@Steve hocam tebrik ederim çok güzel bir vücuda sahipsiniz sporun hakkını vermişsiniz cidden. Mümkünse bir de güncel omuz, göğüs, kol ve bel ölçülerini yazar mısınız?

7. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Kol ölçüm soğuk 40.5 fakat diğer ölçülerimi bilmiyorum.Ölçülerim sabit kalmıyor mesela 2 aydır bulk dönemine başladım,beslenme ve idman şeklim değişti,ölçülerde ister istemez değişiyor.

8. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Ben 93 kiloyum ama senin kadar kütleli durmuyorum gerçekten iyi iş çıkartmışsın tebrik ederim :)
    Kıbrıs'ta yaşıyor olmanın da verdigi bi + yan vardır herhalde orada çogu insan vücut geliştirme ile ugraşıyor diye duydum :)

9. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    vücut tiplerimiz nerdeyse bire bir. bakalım bende 15. ayımda senin olduğun noktaya ulaşabilcekmiyim. gerçekten kusursuz. devam et bırakma =)

10. CescFabregas

CescFabregas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    4 ayda nasıl o kadar yaptın şaşırdım valla , altyapın vardır zaten :) bu arada adanada bi mekan dimi gittiğin yer.Eski spor salonum

11. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Zaten değişik bir durumda var benim vücudumla ilgili,idman yapmadığım zamanlar bi sönük duruyor.Fakat idmana girdiğim vakit,20 25 dakikanın ardından öyle bir pump yaşıyorum ki bir anda değişiyor vücudum.Kıbrısta yaşamıyor okuyorum,Adana'lıyım.Tabiki Kıbrısın +'ları var.
    Kusursuz kısmı biraz abartı olmuş ama Allah razı olsun.
    Aşırı yağlıydım fakat sıkı bir yapım vardı,hantal değildim.Ailem köyde yaşayıp,büyüdüğü için genlerde bir sağlamlık var.Evet gym inn Adana'da özal'da bir salon

kerem191 bunu beğendi.
  12. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Bu fotoğrafı yüklemeyi unutmuşum,ayrıca ufak bir şeyde söylemek istiyorum,buraya fotoğraflarımı koyup paylaştıktan sonra sağ omzumda ödeme bağlı bir hasar oluştu.Ağrılarım azaldı fakat hala omuz idmanlarımda beni zorluyor.Eski ağırlıklarıma dönmem biraz zaman alacak.Yaklaşık 1 ay sonra fotoğrafları yenileyeceğim.

Ekli Dosyalar:

13. wanquisher

wanquisher Üye

Beğenileri:
    266
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    BURSA
    9 cu ayda kol hcmını hatırlıyor musun su an kınden yuksel gibi geldi bana o değilde 40.5 cm kol bu kadar güzel durabılır yanı bir ınsanda ne bılım bceps yuvarlasmıs tam dg gıbı duruyor triceps de arkasında tribal dovme gibi cok iyi kol sade kol değil omuz da guzel baslar felan sırtta aynı sekılde sadece eksik demeyımde gogus yapısı içi fazla bos endo oldugundan olabilir onuda yaparsın 3 5 aya zaten bu kış da bir 44 45 cm kol ölcüsü olur oh mis mart nisan da definasyon seneye neden fit vücüt 1 cisi olmayasın kı yapın cok iyi maşallah diyeyim de :d

14. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    9. ayda 43 cmdi kol ölçüm fakat definisyonda ister istemez ölçülerden biraz kaybediyorsun,benim kaybım daha fazla oldu çünkü yağlı bir yapım vardı,o 43 cm'nin en fazla 0.5 cm kasını kaybetmişimdir.Gerisi su ve yağdır büyük ihtimal.Yarışma konusunda biraz daha erken gibi düşünüyorum,yorumların içinde allah razı olsun

15. wanquisher

wanquisher Üye

Beğenileri:
    266
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    BURSA
    kuvvet durumu nasıl dı sakatlıkdan önce bench squat deatlift felan merak ettim

16. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Deadlift videomda vardı fakat konuyu kilitlediler,6 tane 20lik plaka +bar=130 kg deadlift 2 tekrar,squat ağır çalışmıyorum tekniğin biraz farklı,tam eğilip az kalkarak 40 60 kg arası fazla tekrar yapıyorum,şiddeti sürekli bacağa vermek amacıyla.Bench presste 40 kg ile başlayıp 80 kg ile bitiriyorum.Ben diğerlerine nazaran yüksek kilolardan yana değil,yüksek gerilimden yanayım.

sthammer ve kerem191 bunu beğendi.
  17. wanquisher

wanquisher Üye

Beğenileri:
    266
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    BURSA
    Agirliga hukmederek oynayarak calismayi seviyosun agirlikla benim tam tersi son sette hukum 3 den sonra kesilip hafif partner destegi ama sert basiyorum surekli siddet ama son setlerde geri kalanlarda gerilim siddet afir kaldrimadan pek gelisniyo benim vucut makine yok zaten salonda pek full serbest agirlik 180 deatlift 1 resp 1
    35 kg bench 1 rep 150 squat 1 rep set olarak ise bench 120 squat 130 deatlit 150 de bitiriyorum 5 6 durma gore 6 7 tekrar cikiyo ama savasdan cikmis gibi oluyorum :)

18. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    bence gayet güzel bir gelişim olmuş. triceps omuz özellikle göze çarpan bölgeler. yalnız dikkat ettim de vücut bu işe çok yatkın o konuda çok şanslısınız :) iş ağırlık çalışmak olunca çok sağlam bir iradeye sahip olmak gerekiyor, 15 ay boyunca düzenli çalışmak gerçekten irade ister. tebrikler, aynen devam

19. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Dediğim gibi ağır kaldırmaktan genelde çekiniyorum,hareketleri tam teknikten çıkmamak adına ağır çalışmıyorum.Ağır kaldırmanın riskleri de var en önemlisi sakatlık.
    15 ay gerçekten çok büyük irade gerektiriyor,hırsta ayrıca.1 ay sakatlıktan sonra 3 haftadır yıne devam edıyorum toparlamaya calısıyorum ama sag omuz ve kolumda gucte cok azalma var.2 hafta boyunca sureklı kas gevsetıcı kullanmaktan oldugunu tahmın edıyorum ama hayırlısı toparlayacagım allahın ıznıyle

kerem191 bunu beğendi.
  20. mF

mF Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Kollar harika . Birazda karna ağırlık verirsen süper olur , devam et :)

Sayfayı Paylaş