140 kilo L-carnitine kullanımı ve protein tozu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 170kiloilebaşladımhedef80 tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 170kiloilebaşladımhedef80

170kiloilebaşladımhedef80 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    170 ile başladım 140 kiloya indim 3 ayda, karatay diyeti yapıyorum.
    NUTRADE L-Carnitine Liquid 3500 mg kullamaya başlıyacağım.
    optimum protein whey bi ölçek alacağım su ile cardio ve kas antrenmanım bitince sonrada yüzmeye gidiyorum.
    önerileriniz var mı ???
    protein tozunu alma nedenim protein ağırlıklı beslenmeme rağmen sürekli kas kaybı yaşıyorum.

2. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Diyetini sıkı tutmuşsun 3 ay boyu bence bundan sonra da carnitine'e falan gerek yok.

Günlük beslenme düzenin oturmamışsa whey kullan ama aslında buna da gerek yok şimdilik.

Yüzmeyi de başka bir güne al. İdman + yüzme çok yorucu olur sakatlık çıkabilir.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş