14 Yaş Şınav

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fiko07 tarafından 29 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar evde dambıllarım var 1 seneden beri onlarla çalışıyorum iyi bir etkisi oldu göğüs ve bacakta.Ama bazıları yaşın küçük gelişimine zararlı dediler bende bırakmaya karar verdim ama şınav çekicem. 177cm boym var fakat 53 kiloyum yani baya zayıfım.Tek istediğim biraz omuzların genişlemesi ve kollarımın kalınlaşması.Her gün düzenli şınav çekiyorum.Beslenmeme de dikkat ediyorum.Şimdi size bi kaç sorum var bilen abiler yanıtlayabilirse sevinirim :)

1-Şınav kol kaslarını kalınlaştırır mı?
    2-Şınavın yanında mekik çekmeli miyim? (Zayıfım o yüzden sordum)
    3-Beslenme için eczaneden alabileceğimiz a vitamini b vitamini c vitamini vb. varmıdır?Etkisi olur mu?
    4- 3 aylık bir program sonucunda gözde görülür bir etki yaratır mı?

Şimdiden teşekkürler.helllooo

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Dambıl neden boyu engellesin ki ? 90 kiloluk dambıl kaldırmıyorsun herhalde değil mi ? :D 5 10 kilodan birşey olmaz bence devam edebilirsin dambıla
    Mekikte çekebilirsin zayıflıkla alakası yok hatta şimdiden yapman daha iyi olur kasların belirgin hale gelir 3 aylık sonunda gözle görülür bir etki görürsün ... :)

3. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    öncelikle dumbelllarla çalışıyorsan hareketlerin nasıl yapıldığını iyice öğrenmen şart aksi halde sakatlık yaşama olsalığın çok fazla , şınava gelince göğüs kasları için onlarca hareket var ve hepside göğüs kafesine geliştiri yani sadece şınavla belli bi yere kadar gidersin ama daha yaşın çok genç şınav çok faydalı bi hareket ama omuzun genişlemesine gelince ben hem sırt hem omuz hem göğüs egzersizlerininhepsini yapıyorum ve inan bana gelişim çok yavaş oluyor sana tavsiyem yüzmeye git

4. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    yo 4 kgliklar var :) ama kollarıma etkisi olmuyorr ya dambılların. anlamadım

Sayfayı Paylaş