14 yaşındayım supplement yardımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve heril tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    14 yaşındayım 3 aydır bodyle ugrasıyorum.Hocamın tavsıyesıyle amıno asit ve protein kullanıyorum.Bunun yanında vucumda yağ var L-cartin almak istiyorum ama yaşım geregı korkuyorum.Sizce bu yaşta L-cartinin zararı olurmu ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

14 yasinda supplement kullanimi mantikli degil, zaten gelisme cagindasin. Direk bir zarari olmayacaktir.

3. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
  4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Hocan sattıysa eğer sana sırf para kazanmak ıcın yapmıstır. 3 aylık bir sporcuya amıno + proteın tozu tam anlamıyla saçmalık kaldı ki yaşın 14. Cartin almandan yana değilım alan cogu kısı paranın hakını vermıyor sadece 5 dakıka daha fazla antrenman yapmıs gıbı sayılıyorsun diyor. Ayrıca buyume cagındasın zamanla boyun uzayacaktır ve kılo sorununda düzelecektir

5. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    1.85 BOYUNDAYIM 80 kg'yim daha fazla uzayıpta ne yapacagım zaten fazla uzamam artık.Cardiyo calısacagım ancak okulum geç bitiyor okuldan sonra spora gitsem ancak agırlık calısacak vakıt oluyor cardiyo calıssam ders calısacak halım kalmıyor. :/ Ne yapacagımı bılemedım

6. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Madem boyun uzun, direk hacime yönelık calısmanı tavsıye ederım yaz bıtıyor zaten iyi bir bulk yaparsan okulların tatıl olmasına yakında bi definisyona girersen senin için çok iyi olur

7. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Hacim nasıl çalısabilirim ? bir tavsıyenız varmı

8. brhmcr

brhmcr Guest

Forumda epey vakit gecirmen lazim, bazi terimlere asina olman gerekiyor.

Sayfayı Paylaş