1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

14 yaşındayım boyum 170 kilom 57

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve vücutcuu tarafından 22 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Yorumlarınızı bekliyorum...thums:

Ekli Dosyalar:

2. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Güzel oldu bu sefer.Hangi bölgeler zayıf bunu öğrenmek istiyorum.İyi geceler herkese.Ölçülerimi bilmiyorum ve şuana kadar çok çok düzenli bir şekilde çalışmadım ve beslenmeme dikkat etmedim uykumu saymayın zaten :)

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kendi-yapt-m-antrenman-program-t44672.html

Bu linkteki konuyu okuyun ama tüm yazılarımı okumanız lazım nasıl bir programla çalıştığımı anlanız için.Ha en önemliside bu linkte yer alan programı doğru dürüst uygulamadım ben sadece kendi kendime bilinçsizce çalıştım.çok iyi olacaktı.Bir sorun daha var 6.resimdeki pozu yanlışmı yapıyorum banamı öyle geliyor?

Son düzenleme: 22 Kasım 2011
  3. zrb20

zrb20 Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    53

bence çok zayıfsın görünen kaslarda define olduğun için görünüyor. biceps ve omuzlar güzel duruyor... güzel bir beslenme ve uygun bir antreman ile daha da iyi olabilirsin..

iyi çalışmalar..

vücutcuu bunu beğendi.
  4. WarPoint

WarPoint Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    kardeşim benim bokscu adam :) gayet iyi devam et boks sana yaramış.

vücutcuu bunu beğendi.
  5. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    bu yaşta bu şekil güzel. beslenmeye önem verirsen bu şekilde büyüyerek daha iyi olabilirsin.

vücutcuu bunu beğendi.
  6. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

Önce disiplinli ol sonra sabırlı. Gelişim kendiliğinden olur. Ayrıca iki adet konu açmışsın öbür konunu editleyebilirdin bu konuya gerek yoktu.

Son düzenleme: 23 Kasım 2011
  7. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Öbür konuyu editleseniz olurmu :) bu dursun.

8. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Çok zayıfım ve kaslar o yüzden gözüküyor öylemi :) kardeş zayıf bir kişide kas oranı düşük olur.Ama ben öyle değilim vücudum fit ama hacimli değil.Hacim yapmak istiyorum biraz.programıma bakarsınız sizce kaç set kaç tekrar yapmalıyım hareketleri? bench_O

9. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Adam 1.70 e 57 kilo Adama zayıf diyorsunuz :D "vücutcuu" Vücudun gayet iyi Gözüküyor Kol - Sırt - Omuz Genetik Olarak avantajlı bölgelerinmiş gibime geldi. Göğüs Biraz Geri kalmış fakat yaş daha genç. zamanla kilo da Ölçülerde Artıcaktır Aynı kararlılıkta devam diyorum biraz beslenmeye ağırlık biraz antremanlara ağırlık. ;) Umarım 1 salona yazılmışssındır :)

vücutcuu bunu beğendi.
  10. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Çok teşekkürler abi.Salonla işim olmaz ben vg yi evde yapma taraftarıyım.Böyle internette araştırarak okuyarak evdede yapılabileceğine inanıyorum.Birara 60 a çıktı kilom antrenman yapınca iyi beslenince birden artıyor kilom :) Programıma bakabilirsin istersen abi. :) Göğüs eksik demişsin abi az şınav çekmedim o göğüsler için bakma fotolarda iyi gözükmemiş 2.fotoya bakarsan hafiften parçalandığını görebilirsin.Ama hiç hacim yok biliyorum.Zayıf fit gözüküyorum.kasları birkaç cm büyütebilsem çok iyi olacak.Hareketleri az ağırlık çok tekrarmı çok ağırlık az tekrarmı yapayım? Bildiğim kadarıyla hacim yoğunluk için çok ağırlık az tekrardır.3 set iyidir ama tekrara bir türlü karar veremiyorum kaç yapmalıyım? Haa ayrıca omuzlarda boks çalışmanın çok faydası oluyor :) iyi forumlar herkese

Son düzenleme: 23 Kasım 2011
  11. Bordo Mavi | 61

Bordo Mavi | 61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler renktaş, ev çalışmasıyla bence çok iyi gelişim.

vücudundaki yağ oranı sıfır, bu yüzden kas kütlendeki en ufak değişim direk vücuduna yansıyor.

ben sırt ve bel mide bölgelerini beğendim. diğer bölgeler için hacim şart tabi.

vücutcuu bunu beğendi.
  12. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Hani yağ oranı sıfır olsa keşke :) %10 un üstünde 13 falandı en son.Kardiyo yapıyorum yağ oranı düşük olsada kondisyon kazanmak için hemde yağ yakmak için.%10 un altına indirecem yağ oranını.Hacim yapmaya çalışacağım karb protein ağırlık beslenmeye çalışacağım.Supplement kullanırsam bana yararı olurmu? Çünkü ben pek düzenli beslenemiyorum supplementlar hakkında hiçbir bilgimde yok bana hangisi lazım onuda bilmiyorum proteinmi karbonhidratmı almalıyım? ucuz yollu birşeyler bulabilirsemse almak isterim gerçekten çünkü okulum var düzenli beslenemiyorum bu yüzden.Bildiğim kadarıyla yağ yakmaya uğraşırken gün içerisinde hiç yağ almamak doğru değilmiş peki yağ alımını nerden karşılayacağım? badem ceviz fındık fıstık falan olabilirmi? Ara öğünlerde yerim.60 kilo olduğumu düşünürsek 120 gr protein günlük almam gereken.3 ana öğünde 40 protein almam gerek.peki karb neye göre belirleniyor? Protein ve karb ağırlık beslenirsem kardiyo yapmaya devam edersem rahatlıkla hacim yapabileceğimi düşünüyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:58 ----------

Boksçu değil boksör kardeşim sağolasın :)thums:

13. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş msj attım bak ordan vucutcu

14. Proskap

Proskap Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    Güzel geliştirmişsin.

vücutcuu bunu beğendi.
  15. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Geleceğin vücutcusu mu geliyor ne , pozlar mükemmel :) :)

vücutcuu bunu beğendi.
  16. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Çok sağol ama vücut geliştirmeyi pro olarak düşünmüyorum başka hedeflerim var.Ben sadece kasları sıkılaştırdım hacim yok.Kondisyon kazanmak için yaptım.Ha hiçmi hacim almadın derseniz tabiki aldım kilomda artışlar oldu.Amacımda buydu zaten fit güzel bir vücut yapmak dahada iyi olacağımdan eminim düzenli olarak antrenmanlara devam edince.Yağ oranını %10 un altına indirip hacim yapmayı düşünüyorum kışın bol karb alıcam kalorili beslenecem.İnşallah biraz yoğunluk katarım kaslara.Yağ oranı %10 un altına indimi işin zor kısmını atlatmış olacağım zaten.Yaşıma göre vücudum çok iyi biliyorum.Ve yaşıtlarıma göre bir programla çalışmıyorum bir yetişkin gibi çalışıyorum antrenmanlar çok ağır ve yorucu geçiyor yakıyorum kasları vücut direniyor bana :) Fazlada hacim yapmak istemiyorum çünkü büyük kas kütleleri boksta hızımı düşürecektir.Aslında bu vücudum boks için çok iyi.Sıkı kaslarım var hacim yok.

Ha ayrıca bu pozlar birşey değil yine ekleyeceğim resim yazın eklerim biraz hacim yaparım belki yaza kadar.Kaslarım zaten define baya gözüküyor.birşey söylicem bakmayın böyle gözüktüğüne ben hem ufak bir montaj yaptım hemde sarı ışıkta çektirdim fotoları o yüzden kaslar daha define gözüküyor yoksa hatlarım bu kadarda belirgin değildir vücudum beyazdır ayrıca esmer değilim.ortama göre kasların görüntüsüde değişiyor bunu farkettim.Daha iyi pozlar verecem yaza doğru.

Son düzenleme: 28 Kasım 2011
  17. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Bu kadarmıydı yorumlarınız.Hadi abilerim yorumları görelim. :)

Sayfayı Paylaş