14 yaşında yag yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve orsak26 tarafından 26 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    arkadaşlar bir buçuk ay kadar önce bodybuilding başlıcaktım ancak sbs zamanıydı babamda sbs den 400 ün aldında alırsam beni spor salonuna yollamayacagını söylemişti bende mecburen bıraktım sınava kadar evde çalışırken hiçbir hareket yok canım sıkılıyor abur cubur yiyorum 3 kilo almışım 4 ayda ! bu arada yaş 15 . Baktım şöyle kendime göbek var beni çok rahatsız ediyor bende önce zayıflama sonradan agırlık çalışması şeklinde bir program düşünüyorum biliyorum zayıflama kas kaybına yol açabilir ancak zaten fazla kasım yok kolumu sıkmadıgımla sıktıgım hali neredeyse aynı :D 67 kg yim şöyle bi baktım kendime yag oranım %30 civarında var amaç göbegi eritmek birkaç sorum olucak . zayıflarken gerekli protein ihtiyacı karşılanmalımı ve en saglılı kardiyo ne zaman olur ? kardiyodan kaç dakika sonra yemek yenmelidir bunun gibi şeyleri merak ediyorum ve tahminen ne kadarda zayıflarım ? beslenmede hangi besinlere agırlık vermeliyim ve kalori ne kadar olmalıdır ?

2. dıkat

dıkat Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    daha yaşın küçük ben senden 2 yaş büyüğüm suan 16 yasındayım ama boy ve kemik gelişimim tamamen durdu 181 boyunda 72 kilodayım benim amacım 65 kilolara ulaşmak
    eğer boy gelişimin bitmediyse ve ergenliği tamamlamadıysan kesinlikle body ye başlamamanını önerrim benimde body de 2. ayım ama temelim 4 senelik yüzmeden ve 5 yıllıktan kick box dan geliyor senin bu yaşta dövüş sporlarına ve yüzmeye yönelmeni önerrim günde 20 şınav 20 mekik çekersen temel oluşturmuş olursun eğer illa gelişmek istiyorm diyorsan 3 kg lik dambıll al ve evinde biraz çalış sonra body e başla.

Yağ yakımına gelirsek: kendine bir diyetisyenden veya forumumuz da ki bilgili hocalarımızdan abilerimizden güzel bir program al yağlı besinler yeme feastfood ürünü yiyeceklerden uzaklaş çikolata vesayre dende uzaklaş. protein almaya bak

ve en önemlisi cardio yap 5 6 öğün yemek ye ama azar azar ye miden küçülsün.

3. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    saolun yorumunuz için bu arada eskişehir kickbox şampiyonuyum .

Sayfayı Paylaş