135 Kiloyum Yardım Lütfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Batuhan Midilli tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Batuhan Midilli

Batuhan Midilli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba 17 yaşındayım 1,89 boy 135 kiloyum çocukluğumdan beri hafif kilolu bir vücuda sahiptim ama rahatsız değildim bu durumdan. Ancak bir süredir kilomdan çok çok rahatsızım. Vücudum çok yağlanıyor. Boyum ve kemik yapımdan dolayı çokta şişman gözükmüyorum, iri gözüküyorum ama forma girmeyi/zayıflamayı çok istiyorum.Çok acıkmamdan değil zevk için yemek yiyorum. Evden dışarı çıkmayı pek sevmiyorum ama mecbur kalırsam fitness+yürüyüş düşünüyorum. Taktik ve öneri verebilirmisiniz rica etsem ? Ne yapmalıyım neyi yapmamalıyım yardımcı olun lütfen.

2. atasoy.bahadir

atasoy.bahadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bak kardeş 50 kilo fazlan var bu kiloyu 17 senede yapıp 2 3 ayda verenessun bunu bil ilk önce sende benim gibi zevk için yiyosan ağzında sakizin eksik olmasin i o sana iyi hissettiriyor günde 2 öğün ye 2 öğünde ara yap şekeri kes hayattan sana bunlar masal gibi gelsede hayatına oturtur gerisi gelir zaten

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Embriyo

Embriyo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    1-2 yılı gözden çıkarman lazım öncelikle sağlıklı bir şekilde vermek istiyorsan. ağırlık kaldırmayı ihmal etme onlar çok kalri yaktırır. ayda bir resmini çekip değişimine bak. sürekli tartılma. beslenme için diyetisyene gitmeni tavsiye ederim. ben de yemek yemeyi seviyordum ve bırakmadım da. sadece sağlıklı beslenip düzenli yemeye başladım. metabolizma ve vücu tipimin de yardımıyla 15kilo diyetsiz verdim

4. Batuhan Midilli

Batuhan Midilli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler önerileriniz için, Başka önerilerede açığım bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş