13 yaşindayim vücudum nasil???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ufukk354 tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ufukk354

ufukk354 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    13 YAŞINDAYM 3-4 AYDIR EVDE DÜZENLİ ÇALIŞIROM SİZCE VÜCUDUM NASIL Bİ KAÇ SORUM DAHA OLACAK BOYUM 1.69 ABİM 18 YAŞINDA BOYU 1.65 SNCE BN DAHA BÜYÜRMÜYÜM ANNEM 1.50 BOYNDA BABAM 1.81 BN DAHA UZARMIYIM ACABA BARFİKS ÇEKSEM BOYUM UZAR MI Bİ DE ALLAH İZİN VERİRİ İSE BAYRAMDAN SONRA SPOR SALONUNA YAZILMAIY DÜŞÜNÜROM 5 AY GİDİCEĞM HERHALDE GÖZLE GÖRÜLÜR DEĞİŞİM OLUR MU? ÇOK YAZDIM FARKINDAYM ALT TARAFTA RESİMLERİM VAR YORUMLARINIZI BEKLİORM:)bench_Obench_Odumbellllsdumbellllsweightlifterweightlifter BİR RİCAM DAHA OLACAK TİPE GÜLMEZSEK VE 13 YAŞMDA OLACAĞIMA İNANMAYCKSINIZ 20 ŞNDA GİBİ GÖSTERİYRM

Ekli Dosyalar:

2. ugr

ugr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy konusuna deyiniyim bende yeni başlıycam vücuda 17 yaşındayım şu an 1.87 boyum var 80-85 kilo arasıyım uzarmıyım demişsin yaşın daha küçük uzarsın bence babam annem benden kısa şu an lise 1 ya da 8 e gidiyorsun galiba ben senin yaşındayken annemin omzuna geliyordum şu an annem benim omzuma gelemiyor öyle söyleyeyim fakat 7-8 yıldır baske oynuyorum birde süt içmenin çok etkisi oluyor boy için bunu söyliyim lise 1-2 her gün yarım lt süt içtim

Sayfayı Paylaş