13 yaş hacim programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve furkan1354 tarafından 27 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. furkan1354

furkan1354 Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    Evde 20kg dumbell set,kelebek,barfiks demiri,göğüs yayı,el yayı,ayak bilek ağırlıkları,atlama ipim var bunlarla yapabileceğim havim programları yazarmısınsınız (ben şuanda 6 şar kg lık ağırlıklarla antreman yapıyorum acaba yeterlimi biceps için dumbell kaldırmayı 50 kere fln yapabiliyorum daha fazla yapabileceğime inanıyorum ama 50 yi geçtikten sonra vücut şekli bozuluyor yani kollar yerine bel ve ayaklarıda ister istemez kullanmaya başlıyorum vg dışında haftada 3 gün kickboks yapıyorum pazartesi carşamba cuma ve kickboks antremanlarından sonra vg cok ağır geliyor yani vg meyi hangi günler yapmalıyım...)

boy:1.70
    kilo:57

2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    13 yaş bu sporda çok erken ama devam ettirirsen ileride faydasını görürsün 5kg lık dumbbell lar ile tüm hareketlerini yapabilirsin.

50kere kaldırablrsn ama önemli olan 50kere kaldrmak değil hacim istiyorsan o bölgeyi şişirip bırakıcaksn. 5kg ile 10tekrar yap 2 saniye kaldırıs 4 saniye indiriş her tekrarda bunu yap

3. furkan1354

furkan1354 Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
  4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    daha yaş 13 ama yinede agırlık kaldırma demiyorum . kick boksa daha fazla onem ver ilerliyen dönemlerde 16 17 yaşına geldin mi kickboks sayesinde çok daha farklı bir dunyan olur azimle istekle çalış benden sana tavsiye bu. vucudumuda extradan guçlendirmek şekillendirmek istiyorum diyorsan haftada 2 gun agırlık çalış ama 2 gunde butun bolgeleri çalıştır ilk gun omuz sırt arka kol ikinci gun biceps gogus çalış. bacakaların kickboksta zaten çalışmıs olucak barfix şınav mekikte çek. agırlıkla çalışırken bir bolgeyi 15 dk çalıştır senin için yeterli. bu soylediklerim body degil yaptıgın spora yardımcı agırlık çalışmaları olur.

5. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    iyide 13 yaşında hacim yapamazsınki daha çok ufaksın yani o yaşta hacimlenemezsin olmaz vücudun daha doğru dürüs testesteron üretimine bile başlamadı :(

6. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    son yorum cok dosgru bu sporun ideal yasları 16-17 bence bunun yerine bu aralar yuzmeye baslayın cok iyi altyapı olusturursunuz muthiş faydasını gorursunuz. bir gun bu sporu bırakırsam ilk yapacagım spor olacaktır.

Sayfayı Paylaş