13 yaşındayım ne yapmam gerekir ?? Y A R D I M !!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bra74der tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bra74der

bra74der Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba sayın abiler, amcalar.
    yaşım 13
    kilom50 ila 55 arası gidip geliyo
    boyum 154.
    En kötüsü de boyum.
    Kilo vermek amacıyla, kas yapmaya başladım. Su şişesi ile dambıl varmış gibi çalıştım. Durum vasat. Vücüdumun ağırlığıyla ilgili spor yapmamı söylediler bana. Ama acaba ne kadar doğru. 5 kiloluk dambıl alabilirmiyim ?
    Kaslarımı zedelermi. Ben aynı zamanda uzamak da istiyorum. Günde kaç litre süt içmem gerekiyor, ve sağlıklı bir süt markası biliyor musunuz. Yüzme ile aram yok, Basketboll ise vasat. Bunların yerine günde sabah akşam 50 kere zıplasam değişir mi ? düzenli uyuyorum. Her gün maxsimum hızımda koşmam gerektiğini söylediler. Amcamın oğlu 205cm bende bu kadar uzayabilirim inşallah. Baklava veya başka bişey istemiyorum. SAdece baldırlarımın azalmasını ve 170 üstü boyum olmasını ayrııca biraz da olsa şişkin bir pazu istiyorum. Hırslıyımdır. Ne derseniz yaparım :D ne olur acil cevap verin, şimdiden teşekkür ederim. Not: Forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam söyleyin. Bu arada burcum aslan.a32

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forumda ilgili bölümler okunmadan konu açılmıştır.Aşağıdaki bölümlerdeki sabit başlıkları okumanızı rica ederiz.

Link : Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Antrenman:Bodybuilding & Fitness - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş