13 Yaşındayım kilo vermek istiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BRabbit tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BRabbit

BRabbit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim. Ben 13 yaşında 60 Kg olan 1.62-63 boylarında bir öğrenciyim. Kilomla çok dalga geçiliyor ve artık bıktım. fitness ile göbeğimi eritmemin bir yolu var mı? boy uzamasını engellemeyecek bir yöntem tabii ki. (Boyum ilerde 1.73 - 1.78 olsa yeterli zaten.) sadece göbeğimi ve yanaklarımı eritsem yeterli. (yağ da var.) Konu yanlış yerde büyük ihtimalle ancak yeni girdiğim için tam bilmiyorum üzgünüm.

2. KeremPiana

KeremPiana Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    1
    Bi salona baslamani pek onermem vucut agirligin ile duzenli tempolu yuruyusker ve guzel bi diyet le yaglarini yakabilirsin tabi egzersiz yapmayi unutma mekik sinav vs.

3. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Şekerli, unlu yiyecekleri, pasta ve hamur işlerini, cips biskivü gibi abur cuburu, gazlı içecekleri tamamen bir hayatından çıkarman lazım önce. Sadece ev yemekleri ye, öyle hamburger pizza yemeyi unut, haftada 1 sadece. Mutlaka kahvaltı yap, süt peynir yumurta et balık tavuk sebze meyve salata bakliyat tüket. Basketbol futbol ne seviyorsan da güzelce sporunu yap, fitness'a gerek yok şu anda. Zaten 1 ay içinde zayıflamaya başlarsın. Bol bol da su iç, susamasan bile.

4. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    o bilgisayardan kalk ve futbol basketbol oyna blast hocamın yazdıklarını uygula yeterli

Sayfayı Paylaş