13 Yaşındayım 67 Kg Boy 162 cm Zayıflamak için öneriler ve Kas Yapmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve genç bodyci tarafından 29 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. genç bodyci

genç bodyci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben 13 yaşındayım boyum 162 67 kiloyum kas yapmak istiyorum ve zayıflamak istiyorum bana bir çalışma programı dambıl seti veya 2 dambıl kg marka önerebilir misiniz ?

2. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kardeşim senin yaşındayken body fitness falan meşhur değildi en azından ben bilmiyordum. Boyum 162 kilom 86 idi. Akşamları basketbol oynamaya çıkardım , o yaşlar tam gelişme dönemi olduğu için 1 senede yaklaşık 15 cm uzadım kilom 75e düştü ve ortada hiçbir problem kalmadı. Devam etmek isterdim çünkü güzel oynuyordum bir takıma seçilmiştim ama basketbol ayakkabım olmadığı için bırakmak zorunda kalmıştım , asgari ücretle çalışan babama 200-300 tllik ayakkabı aldıramazdım neyse o günler geçti. Sana tavsiyem böyle yapabilirsin. Ama illaki ben kas yapmak istiyorum diyorsan gidip bir spor salonuna yazıl. Hatta bir spor dalını, fitness yada herhangi bir güç antremanı ile birleştirebilrsin. Bu şekilde belki seneler sonra çok çok iyi yerlere gelebilirsin.
    Zamanında bu internet denilen meret herkesin elinin altında değildi , her zaman her bilgiye ulaşamazdık ama şimdi sizde bu durum söz konusu değil araştırıp kendini geliştirebilirsin herşey senin elinde.

3. genç bodyci

genç bodyci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sağol ben zaten haftada 3 gün judo yapıyordum da bu zamnda kim gelip benimle basket oynayacak

4. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tek başına oyna , illaki maç yapmak zorunda değilsin yani. Zaten pek yeteneğin yoksa ilk zamanlar tek oynamak sana daha cazip gelicek. Herhangi bir okul bahcesine gittiğinde mutlaka orada oynayanlar da olacaktır yinede sen bilirsin

Sayfayı Paylaş