13.05.2012 Başlangıç Tarihli Yağ Yakım Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve HolyG tarafından 20 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bugunki programima uydum.cardiomu yaptim.baliga gittim 4 tava istavrit tuttum.simdi yapiyorum.

2. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bugun cardiomu yaptim.beslenmeme dikkat ettim.memlekete dogru yola ciktik bugun suan yoldayiz.galiba 1 aydan fazla memlekette kalicaz diyetimi olabildigince bozmamaya calisicam.hergun denizdeyim yine aksamustu balik avlicam.hergun yazmaya yine devam edicem

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:38 ----------

Bu arada cardiodan sonra 4 tane mercimek koftesi yedim oglen yemegi olarak.sabah yumurta yoktu zeytin peynir recel filan gecirdik.aksam olarakta boludan simit aldik simitle gecirdik.

3. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bugunki beslenmeme uydum.babamla baliga gittik.bayagi balik tuttuk.tuttugumuz yere cikip inmek cardio yapmak gibiydi.

4. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bugunki beslenmeme dikkat ettim.spor olarak meyve agaclarina tirmandim.burdayken rejim biraz baltalanicak gibi duruyo.olabildigince dikkat etmeye calisiyorum.tartida yok yanimda bakicaz artik nerde bulursam tartilicam.

5. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaslar bizim yag yakimi bu aralar güme gitmeye basladi.ben edebildigim kadar dikkat etmeye calisiyorum.yanimda tarti yok geldigimden beri hala tartilamadim.suan gidişati bilmiyorum tartildiktan sonra bakicaz.suanki amacim kilomu korumak kilo almamak.

6. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hala tartilamadim 15 gundur gidişat ne durumda bilmiyorum.yemek cok yememeye calisiyorum surekli hareket halinde olmaya calisiyorum.insallah kilomu korumusumdur 15 gun icinde

7. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bugun tartilma imkani buldum 94 kiloyum 13.07.2012 de 2 ayim bitmisti.22 sinde memlekete geldim yani sonuc olarak 2. ayim icinde 2 kilo kaybettigimi varsayiyorum.Memlekete gelince amacim kilomu korumakti.Memlekete geldigimde 95 kiloydum suan 94 kiloyum amacima ulasmis bulunuyorum.Suan 3. ayin icideyiz yine agustosta burdayim yine amacim kilomu korumak.

8. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    tebrik ediyorum , darısı başımıza abi :)

HolyG bunu beğendi.
  9. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    insallah insallah durmak yok.allah herkese irade versin.

10. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet uzun bir aradan sonra tekrar forumdayım.22 haziranda memlekete gittiğim için 2 ay boyunca spor yapamadım.Diyet yapamadım ama herşeyin yeterli kadarını yedim.Sürekli hareketli kalmaya çalıştım.Hergün denizde yüzmeye gayret ettim.22 haziranda 96 kiloydum.Dün istanbula geldim.Bu sabah tartıldığımda tartıda 92 kilo çıktım.Kilo almamışım üstüne 4 kilo vermişim bu beni çok sevindirdi.Dün yolculuğun verdiği yorgunlukla spor yapamadım.Bugünden itibaren eski programıma dönüyorum.

11. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    30 agustosta cenaze cıktı arkadşlar tekrar memlekete dönmek zorunda kaldık.gitmişken balık tutalım dıye 1 hafta vakit geçirdik.bugün tekrar başladım programıma uydum koşumu yaptım.ama az önce 1.5 tabak makarna yedim bu arada 1 hafta içinde 1 kilo almışım 93 kiloyum suan niye diye sorucak olursanız tam incir mevsimi suan günde en az 20 adet incir yedim ve sabah akşam balık tuttuğumuz için her öğünde balık yedim biraz yağlı yapıldı hepside o yüzden 1 kilo az bile.

12. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bugunki programima uydum.sporumu yaptim.dun tembellikten dolayi bi turlu yerimden kalkamadim.Ama bugun onun acisini cikardim daha fazla kostum.

13. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bugünki programıma uydum.koşumu yaptım.ağırlığımı çalıştım.

14. HolyG

HolyG Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bugunki programima uydum.2 gun tembellikten kosamadim havalarinda sicak olmasi etkiledi herhalde.

Sayfayı Paylaş