126.9 kilo ve başlangıcı bu konuyla yapacağım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve speraktif tarafından 6 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. speraktif

speraktif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Daha önce de bir konu açmıştım yaklaşık 102 kiloya kadar düştüm geçen sene fakat basketbolcuydum oynayanlar bilir pivot 5 numaraydım bileğimden 14 kez sakatlandım lif yırtılması yüzünden doktor ya zayıflamamı yada sporu tamamen bırakmamı söylemişti şu an sakatlıklarım nerdeyse bitti fakat 135 kiloya kadar çıktım birazcık çalışmayla 126ya düştüm 3 haftalık bir tedavi sürecim var destek ünitesi ile yürüyorum sağ bileğimde sağlamlaştırıcı oynamasını engelleyen bileklik takıyorum 3 hafta sonra biticek seneye mezun olarak üniversiteye hazırlanıcam ve önümde tam 12 ay var sorularıma geçelim
    1-.)Kilo verirken neye dikkat etmeliyim
    2-.)Ne kadar zamanda ne kadar kilo verebilirim
    3-.)12 aylık bir çalışma süreci çok büyük bir süreç psikolojik tedavi almalımıyım ortopedist almalısın diyor çünkü her antrenmanda sakatlanma korkusuyla sakatlanan bir acemiyim
    4-.)Sizce normal bir insan olmam için kaç kilo olmam gerekir
    5-.)Abi işin özeti üniversiteye davar olarak giriş yapmak istemiyorum hayatıma sıfırdan başlamak istiyorum şu kardeşinize bi yardım eli uzatın
    Fotoğrafımı sonra ekleyeceğim
    Şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş