120kiloyum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve speraktif tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. speraktif

speraktif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet beyler 120 kiloyum basket takiminda pivot ve small forvet olarak oynuyordum ta ki ayak liflerimden 14 sakatlik gecirene kadar su an sag ve sol ayak cift tarafli liflerimde yirtiklar var tedavi surecim 1 ay dinleme 3 ay fizik tedavi rehabilitasyon neyse uzatmayalim doktor bana 3 secenek sundu

1-)Basketi birakacaksin yemeye devam edeceksin
    2-)Zayiflayacaksin baskete devam edeceksin
    3-) Yada bidahaki geldiginde lateks eldivenlerimi takip ayak bileklerinden ameliyat olacaksin

Ben 2. secenegi tercih ettim yaklasik 30 kilo fazlam var doktor sporcu oldugun icin kas ve kemiklerin gelismis ama cok yiyosun dedi benim icin 90 kilo normal 80 kilo icin ise super bir noktadaymis sayin arkadaslar beni kurtarin tedavim bittikten sonra spora baslayacam ya zayiflicam yada 4 yil basket oynamayacagim tesekkurler simdiden

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. speraktif

speraktif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bana sunlari yaparsan su kadar surede su kadar kilo verirsin deyin gidip yapicam artik oyle bir noktadayim

3. Erkal16

Erkal16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Selam

Öncelikle geçmiş olsun. Kilo vermek için benim sana önerim bir diyetisyen ile görüşmen. Eğer böyle bir imkanın yoksa internette ve forumda kilo vermek ile ilgili çeşitli programlardan sana uygun olanını uygulayabilirsin. Düzenli beslenme ve sakatlığından dolayı seni çok fazla zorlamayacak egzersizlerle ideal kilona ulaşabilirsin.

4. speraktif

speraktif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    saolun fakat diyetisyen beni ete ve tavuga boguyor spor hocalariyla konustuk bu sene fizik tedaviyi atlatmam gerektigini diyete baslamamam gerektigini seneye baslamam gerektigini soylediler bende kaslarimi arttirip bazal metabolizmami arttirmak istedim her mekik cekisimde vucudumdan ozellikle belim ve bacaklarimdan cat cat sesler geliyo surekli citliyor sebebi nedir ?

5. Erkal16

Erkal16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Tekrar merhaba,
    Diyetisyene gitmeme sebebiniz et ve tavuk yemenizi soylemesiyse bir daha dusunun derim. Kaslarinizi ve bazal metabolizmanizi arttirmak istiyorsaniz protein tuketmej zorudasiniz.Hocalarinizinda neden diyete baslama dediklerini anlayamadim. Saglikli beslenmenin size ne zarari olabilirki. Belinizden gelen sesler icinsr bir şey söyleyemeyecegim malesef.Baska biri olsa esnemr yapmasıni soylerdim ama sizin durumunuz farkli. Size tekrar onerim spor yapamasaniz bile saglikli beslenmeniz.

6. speraktif

speraktif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sebebi su verdigin kilolari sporsuz verdiginden sıkıntı yasarsin dediler yedigim et gunluk 150 gram yumurta olarakta 2 tane yumurta sabah kahvaltisinda 4 dilim peynir etli oglen ve aksam yemegimde salata olucak ve her ogun 2 dilim ekmek. eger et yemek istemezsen bi tavuk corbasi kemik suyu icmem soylendi. hocalar eger diyet yapicaksan cok zorlanmaman lazim dediler.en azindan bol et yememi soylesiler bence kilo verme su 3 ayini atlat git spor salonuna bilekliklerini cikardigin zaman adam akilli verirsin kilonu diyorlar diyet en guzel sporla yapilir diyorlar ama benim bacaklardan karnimdan tak tak ses cikariyor

Sayfayı Paylaş