12 Aydır spor yapıyorum ama sonuç hüsran

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kilbox tarafından 12 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar Tam 12 aydır spor yapıyorum spora başladığımda kilom 57-58 arasındaydı 12 ay boyunca tam 63 olabildim ve o 12 ayda kendimce gayet güzel yaptığımı düşünüyorum hareketler vs olsun fakat beni dışardan görenlerin %50 gelişmişsin diyor fakat %50 12 ayda insanda hiç mi bişey olmaz diyorlar yani vucud tipim cok geç gelişen bi cins sanırım metabolizmam bayağı hızlı calışıyor ne yesem yakıyor bi türlü kilo alamıyorum 1.81 boy 63 kilo oldum şuan

kol ölçülerim

30-31 soğuk sıcak 32-33 arası oluyor

ve gerçekten yetersiz buluyorum bunları artık yani hoca sıkca proğramı değiştirdi her hareketi denedim dambıllarda max 12 kg kaldırabiliyorum bazı hareketlerde 7.5 kg basabiliyorum :( bench press max 15 kilo basabiliyorum 20 bile cıkaramadım yardımla ancak ve en sonundada kendimi sakatladım kol lifimi yırtımşım sanırım doktor 15 gün spor yapma dedi kas gevşetici vs ilaçları verdi nasıl gelişeceğimi anlıyamadım gitti lütfen bi yardımcı olun

2. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Beslenme + antreman yanlış. Başka izahı yok sanırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

doxux bunu beğendi.
  3. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    1 senede 30 cm kol ???

4. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Fotoğraf atabilir misin?
    Beslenme, supplement ve antreman programlarında eksiklikler olmalı. 16-17 yaşlarında sporcular görüyorum salonda 6 ayda bicepsini 38-40 yapan var.

5. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Hiç beslenmene dikkat etmeden rastgele yesen bile yaptığın idmanlarla dahi bundan fazla gelişirdin. Düzgün idman yaptığına eminmisin.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

6. BeqirJordan

BeqirJordan Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Ben salona gitmiyorum calisthenic yapıyorum hava kötüyse evde sırtıma ağırlık alıp barfiks veya şınav türevleri yapıyorum 3 aydır. O halde bile senden iyiyim. Ama beslenmeme çok dikkat ederim. Ben senin beslenmende bir sorun olduğunu düşünüyorum arkadaşım daha fazla kalori almalısın.

7. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Buyrun proğramım bu

8. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Beslenmen tam olarak nasıl? görünüşe göre beslenmen sıkıntılı kilo alamıyosan YEMİYOSUNDUR yada yetersiz geliyordur.Bide hoca programlarındansa forumda bir sürü ant. programı örnekleri var ona göre program yapmak daha mantıklı.Bu tür programlar gelişigüzel hazırlanıyor zaten.

9. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    ilk gün sana 35 set program yazmış farkında mısın ? çöpe at o programı siteden bak biraz en olmadı bodybuilding.com

10. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki bu beslenmeme dikkat etmiyorum kilom 63 gainer alıp kunllansam mı arkadaşlar ? ve rica ediyorum beslenme proğramı yazarmısınız bana

11. Askeri_Pilot

Askeri_Pilot Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Hemen hemen aynıyız. Ben de başlarken 58 kg dım şimdi 63 üm. Arada gitmediklerimi saymazsam 6 ay kadar yaptım ben de. Ama kendini kiloya odaklama sadece. Aynadaki görüntünle yarış. Sonuçta her insan birbirinden farklıdır. Kimi daha yavaş gelişiyor kimisi daha hızlı.

12. rbu1497

rbu1497 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    ankara
    Hocam senin azcık dirty bulking yapman lazım yani tıkın karbonhidratı elini korkak alıştırma ama yinede saglıklı gıdalardan aldıgına dikkat et öglen akşam bulgur pilavı ye sabah kahvaltında ekmegi eksik etme.gerekirse günde 1 ekmek ye tabi hacim istiyorsan.böyle bir beslenme sende yag yapar eminim ama benim sana tavsiyem daha verimli bir agırlık programı senin gibi vücud yapısı olan insanlar en iyi kas yaparak hacimlenirler.

13. MrQmc

MrQmc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Online oldugunda yaz Kilbox, senle biraz konusalim, bu program ve bilmedigin beslenmeyle kendine zarar verirsin.

Sayfayı Paylaş