12 10 8 6

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hacker tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    tekrarlarım hep böyle fakat yeni programla buna geçtim ve bir ek ürün kullanmıyorum 4. ayın içindeyim ve 69 kg dan 74 kg ya ulaştım fakat 1.5 aydır kilo alamıyrum hatta veriyorum 500 gr bu tekrar sayıolarını değiştirsem nasıl olur . ayrıca diğer sorumda şu omuz ve kanatı aynı gün çalışıyorum bir yanlışlıkmıdır bu. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim bftr üyelir.

2. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    kilonuz arttıkça aldığınız protein miktarı da artmalıdır. beslenme forumuna göz atabilirsiniz. ilk gelişme hızlı olur, sonra yavaşlar. bu normal. ama 1,5 ay kilo almamanız beslenme hatanız olduğuna işaret ediyor. program hakkında konuşabilmemiz için tüm programınızı yazmalısınız. teoride omuzla kanat aynı gün çalışılmaz dile bir şey yok.

3. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    hacker sana tavsiyem bir hafta antrenmana ara ver, ancak bu dinlenme esnasında iyi beslenmeye dikkat et... bir hafta sonra antrenmana devam et... fark olacağı düşüncesindeyim... ancak bu aradan sonra eski gelişim hızında devam edeceksin anlamında değil, kilo alımın durduysa beslenmende problem var demektir...

daha fazla protein almaya çalışmalısın... zaten vücut geliştirmenin en zor yanı beslenmedir (bence)...

4. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    doğru söylüyorsun beslenmede zorlanıyorum biraz öğrenciyim malum ama yiende ağır çalışmadığımı düşünüyorum bundan kaynaklanabilirmi.. mesela hiç bi idmandan sonra ahhh uhhhhhh offff geberdim demem ama idmanda zorlarım ses çıkartırım hatta partnerim var yardım bile ediyor sorun bu mu acaba hafif mi çalışıyorum

5. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    yaptığın idmanda en fazla kaç kiloyu "6" kere kaldırabileceğini düşünüşorsan son set o ağırlıkla çalışacaksın. gün gelip de son set 6. tekrarı yaptıktan sonra 2-3 kere daha kaldırabileceğini hissettiğinde son set ağırlığını arttırmanın zamanı gelmiş demektir. son set ağırlığını arttırır önceki setleri de ona göre kademelendirirsin. canın çıkana kadar çalışmana gerek yok. metot bu.

belirtiyim: iyi beslenmeden olmaz. nasıl çalışırsan çalış, iyi beslenmeden kilo alamazsın. hatta kilo verebilirsin bile.
    tavuk ve yumurta en ekonomik seçim.

hacker bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş