-11kg için neler yapıyorum..

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve arsonist tarafından 5 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    katiliorum, eger tek kusur uykuysa o kalsin ;)

efedrin ve clen mi? onlari kullandigini bilmiodum.

2. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Dedim ya en başında,alışığım ilaca ben

3. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    tartıda 69ları goruyorum clen daha iyi

4. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    evet clen çok çok daha iyi geldi 68.9 lara indim artık 67lerle görmeyi bekleyeceğim.
    Buarada sağlam bi yemek ayarladım.Kepekli makarnaya tavuk light yogurt ve light labne taze soğan nane ile çok sağlam bi sos yapıyorum.light labnenin değerler çok iyi ve tad da çok iyi 100 gramda 9gram yağ var 50gr kadar kullanıyorum sosda çok güzel bi antreman sonrası yemeği oluyor diyet çok kolaylaştı o güzel ve light akşam yemeği sayesinde

5. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    bence dogru yoldasin, devam ;)
    ama agirlik calisio musun ?

6. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Şu an çalışmıyor fakat en kısa zamanda ekliyeceğim evde var ağırlıklarım.Havanın soğumasını bekledim ev çok sıcak oluyordu.1aya da salona kaydolcam.
    İşin kötü yanı dün gece midemi üşüttüm yediklerimi de sindiremiyince ateşim çıktı güçsüz kaldım.Bugun hasta evde geçti yarına kalkarım inşallah.68.2 kgye düştüm hasta da olunca ama sağlıksız iş oldu:(

7. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38

Artık fark görülmeye başladı ve bu yüzden foto ekliyorum.iki foto arasında 4kg kadar var.8inde çekilmiş arada 17 gün var.Az karbonhidratlı beslenme,protein ağırlıklı,sabak bisiklet akşam koşu,clen efedrin ki son zamanlarında girdim.efedrin de işe yaramamıştı.

Durum böyle devam mı tabiki devam..

---------- Post added at 15:33 ---------- Previous post was at 15:31 ----------

Sizce kaç kilo daha vermem gerekli karın kası gözükmesi için??

8. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Super, aynen devam.
    Fakat agirlik calismasi ekleme zamani gelmis. Sonuclari hizlandiracaktir.
    Ayrica kas kutlesi arttirmadan verilen kilolarin, cok hizli geriye alinacagini dusunuyorum.

Karin kaslarinin gozukmesi icin kilo tahmini yapamam ama -yeterli kasin varsa- %13te belirginlesir. Ama tam anlamiyla ABS gorunmesi %10 yag oraninda olur genellikle.

arsonist bunu beğendi.
  9. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Karın kasım var ya.Geçmişte çok yaptım bundan ötürü var.Bacak ve karın kalıyor bi parça da olsa.Ayrıca ne adamlar biliyorum eline dumbell almamıs öyle güçlü dogustan yapılı da değiller çıtkırıldım adamlar iyi kötü insanda oluyor bişi.Hala tam iyileşemedim malesef iyileştiğim an ağırlığı da ekliyip amacıma ulaşıcam.Artık çok sıkıldım yanlız.1kutu cips,1koli dondurma yiyememekten falan değil tabi.Diyet işi zor bunlara bayağı bi sınır geliyor.Artık yağ oranımı tam oturtmak istiyorum.Sağlıklı ve guzel beslenmek de kolay.Zaten midem çok küçüldü hasta olduğum için braz iyi bi kahvaltı yapayım dedim 1 simit yedim patlıycaktım.

Hedefim %10-7 arası (tatmın eden ölçüde) yağ oranı ile hacim çalışmları-haftada 3 gun interval kardıo,clean bulk,sağlıklı lezzetli düzenli beslenme ömür boyu mutlu hayat:)

10. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Uzun bı hastalık süreci geçirdim mideme mikrop girdi sanırım ateş ishal bilmemne anca toparladım.Şimdi 69 kg su tutmuş falan olarak kaldığım yerden devam edicem.Dıyetı bozdum o aralar yemem gerekıyodu hem psıkolojık hem guclenmek ıcın saglıktan onemlı degıldı.Şimdi baslıyom yine

Dasaev bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş