118kg dan 83 e...4.ayın ortası

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xxberkerxx tarafından 8 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xxberkerxx

xxberkerxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrencı
    Merhabalar yaşım 22 çocukluktan beri spor yapıyorum (lisanslı kickbox - basketbol olarak). 4 sene önce yan bağlarım koptu ve spordan soğudum ortalama 2-3 seneye yakın spor yapmadım ve sonucu olarak 118 kg a kadar cıktım. Bırgun dovme yaptırmaya karar verdım çok bilinen bir resim var hani şu photoshop lu olan.(ekte var)
    Bu dövmeyi yaptırmaya gittiğimde dövmecinin o dövme sana olmaz demesi , kendimle barışık biri olmama karşılık o gün son nokta oldu ve vücut geliştirme kararı aldım.
    Son 1 senedir düzenli spor yapıyordum zaten ama 4bucuk ay önce sixpack çıkarmayı düşündüm ve diyet ile birlikte spor yapmaya başladım.
    Kısaca bahsetmek gerekirse aslında istediğim vücut tipi iri yarı olmaktı fakat six pack daha önemli geldi ve yağları eritmeye başladım Lazar Angelov un çalışma programı ile çalışıyorum son 2 aydır.
    Fakat sanki şuanda gelişme durdu sadece kilo veriyorum gibi geliyo ama gören herkes daha fazla zayıflama diyo fakat sixpack bu vücutla çıkmaz diye düşünüyorum. Dediğim gibi iri yarı olmayı seviyorum ama işte o göbek kısmı çok önemli. Sizce nasıl bır yol ızleyebılırım acaba.
    Şuan 83 kg ağırlığındayım.
    Sporda her zaman max ağırlık ile çalışıyorum (Lazar angelov un programını çalışıyorum) (Haftada 1 yada 2 gün tatil sadece 5-6 gün gidiyorum)
    Günlük olarak sabah kalkınca önce 1limon suyu ile 1 tutam maydanoz yiyyorum 10 dakika sonrada 5 yumurta yiyyorum.
    Daha sonra tüm gün 900 gr tavuğu 110 ar gram şekilde bölüp 2-3 saat arayla yiyyorum
    Extra olarak gün içinde 10 tane badem yiyyorum. Ve bazı günler 100 gram makarna yada lapa prinç yiyyorum geceleride salatalık,erik ve kiraz.
    Eskiden yediğim fastfood lardan dolayı karaciğerimdeki değerler bir dönem 2 katına kadar çıktı bu yüzden Herhangi bir destek verici birşey kullanmadım kullanmayı düşünmüyorum.
    İrileşmek fakat sixpack de olsun istiyorum.Bu hedef için çikolata ve birsürü yiyeceğe hasret kaldım. Sonucunda birşeyler olsun istiyorum artık.
    Öneri ve eleştirilere açığım şimdiden zaman ayırıp okuyan herkese teşekkür ederim.
    Yaş ; 22
    Boy ;184
    Kilo 83.2

Ekli Dosyalar:

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    lazarin programini niye yapiyorsun ayni durumda degilsin ki senin ihtiyacin farkli bir program :)
    Hem iri olup hem sixpack biraz zor baya bir zaman gerekir :)

3. Reglatör

Reglatör Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    3
    Üstteki arkadaşa katılıyorum dövmene ve vücuduna hasta oldum çok estetik duruyosun ama o boya o kilo çok da küçüldüğünü sanmıyorum biraz daha kilo verebilirsin bence

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş