115 kiloyum Resimlerimi yükledim tavsiyelerinizi bekliyorum !!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muveyu tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. muveyu

muveyu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    konuyu 2 yere açıyorum tam yerini bilmediğim için site admini gereksiz gördüğünü silebilir teşekkürler.

arkadaşlar merhabalar sizden yardımlarınızı bekliyorum bilgilerimi ve fotolarımı giricem
    boy : 1,86
    kilo : 115
    şimdi ben 2013 ocak ayında 88 kilo idim ama 1 yıl boyunca yüksek dozlarda anti depresanlar kulladım ve sonuç 1 yılda + 27 kilo olarak döndü şimdi ilaçları bıraktım isteğim hem yağlarımdan kurtulmak hemde kas kütlemi arttırmak ve hani sizler diyorsunuz ya beachbody gibi bi vücuda sahip olmak istiyorum.
    bunun için internette p90x ve body beast diye 2 program buldum ve videolarını indirdim
    ikisininde biraz bu forumdan birazda youtubeden inceledim

• p90x daha çok yağ yakma gibime geldi Türk yapanlara baktım tamam kilo vermişler ama kas kütlesindende yemişler. bunumu tavsiye edersiniz.
    • body beast ise benim kilomda bunu yapmak uygunmudur onu bilmiyorum size danışmak istedim bu yüzden bu program hem yağ yakıp hemde kas kazandırırmı. bunumu tavsiye edersiniz.
    • yada spor solonu mu tavsiye edersiniz haftanın 3 günü gidebilirim.
    aşşağıdaki resimlerime bakarak bana bir tavsiye verin önümde 6 ayım var sıkı çalışabilmem için eylül 21 de düğünüm olacak ozamana güzel bi vücutla gelmek istiyorum kafam inanılmaz karıştı şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ederim. artı azim konusuna gelince çok inatçıyımdır bire bir uyarım programa.

resimlerim aşşağıdaki gibidir.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

süper fizikleri gördükten sonra kirlilik yarattığım için özür dilerim :) ama foto eklemeyincede iyi tavsiyelerde bulunulamıyor.
    resimler bunlar bu ne yaw diyebilirsiniz çünkü ayna karşisinda emin olun bende diyorum :D ve bi an önce kurtulmak istiyorum cevaplarınız bekliyorum.

2. ukakac

ukakac Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba,

Cardio + az ağırlık çok tekrar antremanları yapmalısınız.
    Sizin bence öncelikli hedefiniz kas kütlesini arttırmaktan ziyade yağ yakmak olmalı.
    Beslenme alışkanlıklarınızı tamamen değiştirmeniz gerekiyor, un + tuz + şeker hayatınızdan tamamen çıkarın.
    Yağ yakımı programlarında ister istemez kas kaybı yaşanabiliyor, önemli olan bunu minimize edebilmek.
    Supplement tavsiyesi istiyorsanız size; Cla + L-Carnitine kombinasyonunu önerebilirim.

Sağlıklı günler dilerim.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş