115 den 82 ye

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve karabela63 tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. karabela63

karabela63 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Evet arkadaşlar yaklaşık 1,5 yıldır sporla iç içeyim.Yaklaşık 1 yıl sadece yağ yakımına yönelik çalıştım. Son 5 aydır da ağırlık çalışıyorum ve yağ oranını daha alt seviyelere çekmeye çalışıyorum.
    boy:182
    kilo:82
    yorum ve önerilerinizi bekliyorum.
    ilk resim 115 kg, son resimler 82 kg

Ekli Dosyalar:

tnakresss ve aseraser123 bunu beğendi.
  2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    süper siz şimdi ne plajda rahat rahat takılırsınız o göbek neymiş bende 115 120 dim 75 lere indim ama hala göğüs fena sekilde duruyor ya biz düzgün kilo veremedim yada hormon bozuklugu var

3. karabela63

karabela63 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle teşekkürler. vücut geliştirme yapıyor musunuz ? sarkmalar çok fazla değilse kas çalışmalarıyla toplanıyor zamanla

4. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    fitnese gidiyorum geldikden 5 saat sonra kardio yapıyorum hergün böyle geçiyor memede sarkma var baldırdada göbekde az var

5. PowerLife

PowerLife Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Çatlak oluşmadımı vücunuduz da _?

6. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    benimde çatlak oluştu bel bölgesinde okadar çatlak varki sanki ameliyat olmus gibi

7. karabela63

karabela63 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    çatlak var alt karın tarafında ama fazla belli etmiyor

8. Salih Akçay

Salih Akçay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba, öncelikle azmin ve başarın için tebrik ediyorum. Sormak istediğim birşey var. Bende daha önce 140 kilodan ,115 kiloya düştüm kendi çabalarımla. Yani mahalle parklarında koşmak, belediyenin sabitlediği aletlerden bahsediyorum. Sonrasında spor salonuna başlayarak yaklaşık 75 kiloya düştüm. Bu 1 yıl sürdü sonra rahatsızlıklarımdan dolayı ara verdim, ameliyat oldum derken şuan 92 kiloyum.

Amacım ise ekim ayına kadar full zayıflamış olmak istiyorum. Boy ölçümü hatırlamıyorum ama ideal kilomun 68-70 civarı olduğunu biliyorum. Bu kiloya gelmek için ne yapmam gerekiyor. Zamında gittiğim spor salonu kişiye özel vip paket veriyordu. Spor salonuna kilo vermek için yazılanlara aylık çizelge veriliyordu ve bu çizelgedeki gibi düzenli kilo verilirse özel paket hgediye veriliyordu. Bende bunu alabilmek için aç kaldım.

Özel diyetisten bana şu diyeti verdi ;
    Sabah
    2 dilim çavdar ekmeği
    Yağsız peynir,zeytin
    Sınırsız domates,salatalık
    1 bardak yarım yağlı süt
    Öğlen
    2 dilim çavdar ekmeği
    Sınırsız domates,salatalık,kıvırcık
    1 su bardağı ayran
    Ara öğün
    Öğlen yapılmış menüyü tost olarak yağsız bir şekilde hazırlamak
    Akşam
    1 kase çorba
    1 su bardağı yoğurt
    Sınırsız yeşillik,salata
    2 dilim çavdar ekmeği
    Her öğün arasında da 1 tane yeşil elma yemem gerekiyordu, haliyle bende yiyordum :) . Diyet listem bu kadardı, yani zayıflamak için de olsa hergün yada3-4 günde bir tavuk yiyecek parayı bulamıyordum öğrenci halimle. Bu arada Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Makine okuyorum. Bu diyete ek olarak günde 15 dakika hızlı yürür - 15 dakikada koşardım. Bisikleti hocam 15 dakika yap demişti ama ben 5 dakika bile zor yapıyordum ki hala öyle diyebilirim.

Sonrasında ise ayakta,ayaklar bitişik sağ sola eğilirdim. Karın yanları için. 100 tane mekik çekerdim. Elime sopa alıp başımın arkasında koyardım bunuda 5 dakika yapardım. Bu kadardı böyle kilo vermiştim. Sence bu doğrumu, bu programla haftada 1 kilo verebiliyor her insan. Daha hızlı verebilmek için ne yapmam gerekir?

bu mesajı birkaç konuya daha kopyalacağım,çünkü birçok görüşe ihtiyacım var.

9. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Kılları almanı tavsiye ediyorum daha guzel bir goruntu olur

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. karabela63

karabela63 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Diyet listende et türü şeyler yok.İmkan dahilinde haftada 4-5 öğün de olsa ton balığı tavuk göğsü gibi şeyler yemeni öneririm.Olmasada diyet listen kilo vermeye elverişli düşük kalorili bir liste.Haftalık kilo verme işine gelirsek 1 kilo vermen haftada çok çok iyi bir rakam olur daha fazlası zor olur.Sende iyi bilirsinki sabır bu işte çok önemli.Antrenman olarak da tavsiyem kilo vermek istiyorsan cardiyoyu 45 dakikanın üzerine çıkarman olacak.Birde fazla mekik çekerek karın yağları falan gitmez. Sadece kasları geliştirirsin. Mekik işinde fazla tekrara gerek yok.Fazla tekrarla karın yağları erimez. Başka sorun falan varsa face ya da twiterdan yardımcı olabilirim kardeşim kolay gelsin
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Haziran 2014 ---
    haklısın biraz daha hatlar belli etsin düşünüyorum

11. trctrc

trctrc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    o kadar yorum okuyorum bu sitede hepinizi çok tebrik ediyorum. Ama şu diyet ve spor işiyle nasıl bu kadar kilo veriyorsunuz anlamıyorum tam 1 ay oldu spora ve diyete başlayalı ama daha 100 gram bile azalma yok bende nerde hata yapıyorum anlaşmış değilim.

karabela63 bunu beğendi.
  12. mehmetso

mehmetso Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    yediklerine içtiklerine çok dikkat etmelisin bunların hepsini forumda bulabilirsin. ben forumu baştan sona okudum yağı şekeri karbonhidratı azalttım proteini arttırdım ağırlık antrenmanı yaptım. kola cips dondurma kavun karpuz ağzıma bile sürmedim. ramazan olmasına rağmen bir ayda 5 kg verdim . forumun beslenme kısmını iyi oku hayatına uygula sende verirsin .

karabela63 bunu beğendi.
  13. RedDemon34

RedDemon34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Çok başarılı olmuş tebrik ediyorum

karabela63 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş