114 kilo olan birine tavsiye

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ata Aslan Yurtsever tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ata Aslan Yurtsever

Ata Aslan Yurtsever Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Adana
    Arkadaşlar kilom 114 spor salonuna yazıldım 1 saat kardiyo çalışıyorum başka bir şey yapmam gerekli mi hoca bunu uygun gördü

Samsung Galaksi Eys GT-S5830İ'den Gönderildi.

2. ahem

ahem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ergenlik çağındaysan diet yapıyorum diye asla yemeği tam olarak kesme sadece doğru şeylerle düzgün beslenmeye bak kardiyo yapman çok iyi pilav kızartmalar beyaz ekmek şeker tohum yağları(Ayçiçek vs.) yasak he ama pilav falan varsa çok az kepek ekmeği kullanma tam buğday ekmeği 1-2 dilim her öğünde tohum yağı kullanmamaya dikkat et onun yerine doğal tereyağı falan tercih et abur cubur zaten yasak işte çok yemiyeceksin 1 avuç kuruyemiş yersen iyi olur ayrıca çok önemli su tüketimi 2 litre tüketeceksin sebze yemeklerini yememezlik yapma akşam yatarken asla ve asla yemek yeme sonra öğlenleyin yoğurt tüket ve keten tohumu yiyebilirsin tok tutar diyeceklerim bu kadar bana verilen liste bu şekildeydi ama ben sabırsız biri olduğum için sporda çok ileriye gittim 1 ayda 8 kilo verdim yalanda söylemiyorum ayrıca inan dediklerimi yaparsan aç bile kalmassın ama gelişme çağını tamamladıysan yemekleri azaltmak gerek. Birde haşlama yemeye çalış

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş