114 Kg ile baslayan maceram..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve wag tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. wag

wag Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Gecen yaz 118 kilo ile spor salonuna basladım ve 1 ay sonunda 114 kiloya dustum. Fakat yazın tekrar 126 kiloya cıktım.. Simdi tekrar basladım ve 118 kiloyum sabah mısır gevreği akşam salata yiyerek besleniyorum fakat bunun dogru olmadıgını biliyorum. Sizin onerilerinizi bekliyorum tarif vb. Yaş 17 Boy 1.73

2. yavrumalikemal

yavrumalikemal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım aç durarak zayıflanmaz yiceksin ama ne yediğine dikkat ediceksin forumda faydalı makaleler var onlara bakarak neyi ne kadar yiyeceğini belirleyebilirsin

3. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    tavsiyem diyetisyene gidip düzgün beslenmeyi ögrenmek cokta pahalı degil cünkü bu yaşta bu kadar kilo normal degil ters giden bir seyler olabilir vucudunuzda

barmel, Achilles1980 ve jimraynor bunu beğendi.
  4. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Eter e katılıyorum.
    Bu yaşta taş çatlasa 100 kilo fln olman lazım aslında. Troid bezlerine baktırmanı tavsiye ederim. Sonrada diyetisyene başvurmalısın.

5. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    seker ve unu karbonhidratı kes yag protein ve yesil sebzeden enerjini al yesil sebzeler cig olsun .

daha fazlası icin tas devri diyeti olarak arat

en iyi beslenme ve yag yakma yontemi

6. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Kendini ilk etapta bıktırmadan yap.. Kısıtlama yap ama abartma ki bıkkıntı gelmesin.
    Spor yap düzenli beslen uykunu düzenli al.. Alkolden uzak dur.. Faydasını göreceksin.

7. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    bu şekilde diyet yaparsan sürekli en son gördüğün kilonunda üstüne çıkıp çıkıp inersin. Verdiğini fazlasıyla almaktan ve derida çatlaklardan başka işe yaramaz. Spor yap, koşu falan bu kiloda yapman sakıncalı bir durum olur bu tür hareketlerden ve aktivitelerden uzak dur. Eklemlere zarar veriri. Spor + çok hafif bir beslenme düzeni. Diyet demiyorum. Sadace sağlıklı şeyler ye. Tutup cips cola değil yani ;) Yaptığın şeyden sonuç bekleyip buna odaklanma. Bunu yeme alışkanlığı yap. belki 1 belki 2 belkide daha fazla bir sürede çok sağlıklı bir şekilde istediğin şeye fazlasıyla ulaşmış olursun. Yaşın daha ufak hiç. Birşeyin aşırısı olmaz, ne spor ne de diyet. ;)

8. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    arkadaş ben o kadar yiyorum kilo alamıyorum daha çok veriyorum millet nasıl kilo alıyor veremiyor anlamadım

Sayfayı Paylaş