110 Kiloyum - Deri Sarkması

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve spiansoc tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. spiansoc

spiansoc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba arkadaşlar,

Kısaca hikayemi bir özetleyeyim.

19 yaşında bir gencim. 2,5-3 sene öncesine kadar sporcuydum, fit bir vücuda sahiptim. Bu 110 kiloluk genç, 3 sene öncesine kadar antremanlarda kendinden yaşça büyük çetin cevizlerle dövüşüyor, döner tekmeler atıyordu. Yaşadığım bir sorun sonucu sporu bıraktım ve kederden kendimi yemeğe verdim. Hiç olmuştum. Ve bıraktıktan 1 sene sonra 90 kiloya ulaştım. Daha sonra aynada gördüğüm vücut beni psikolojik iyice bitirdi, tam anlamıyla yemeğe daldım ve 100 e çıktım. Kendimden nefret ediyor, yemek yiyerek intihar ediyordum resmen. Şuan 3-4 aydır 110 kilodayım. Çatlamadık yerim kalmadı ve koca popolu koca göbekli, sıraya oturamayan bir adam oldum.

Kilo vereceğim. Kafama koydum, eski halime geleceğim. Lakin moralimi bozan bir şey var. Benim kilomdan başlayıp kilo veren arkadaşların tamamının derileri sarkmış. Öyle böyle değil acayip sarkmış...

Sizce bunu önleyebilir miyim? Veya gencim diye derinin kendini toplama imkanı var mıdır? Tek çare ameliyat mıdır?

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Dostum istersen yardımcı olabilirim.112 kiloydum hatta belkide daha fazla olmuştum başlamadan önce :D yani sana yakın bir kilodaydım.Daha sonra 80 kiloya düştüm.Bunu uzun zamanda yaptım tabi en önemlisi yavaş ve sağlıklı kilo verdim.Ayda 4 kg hedefin olsun.Sarkma oldu mu dersen oldu açıkçası ama belli bile olmuyor hatta hocalarım sarkma filan yok sende diyor sadece ben anlıyorum bunu.Karın kası filan hafiften belli şuan 186 boy 90 kiloyum.Burada yazarsam çok uzun olur özelden mesaj atarsan yardımcı olabilirim.

Sayfayı Paylaş