110 kilodan bulk beslenme gunlugune

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve umut3504 tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
  2. NowFear3

NowFear3 Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    43
    Pardon da konuyu okuyorum ama birsey yazmaya gerek duymuyorum yazanlara bakıyorum hepsi aynı şeyleri söylüyorlar anlayan yok ve halağa yazıyorsunuz bence kendinizden şüphe edin oynuyor bu çocuk sizle ...

3. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Ya kardesim sizde tmm yardimci olmaya calisionuzda oyle hadi ye hadi au korkuyu atlat demekle olmuyo siz bnm kucukken yasadiklarimi yasasaydiniz okuz gibi yiyen yiyp oturan bi adamdin etrafimdakiler yanina cagirmaz aralarina almazlardi beni 110 kilo ve 13-14 yasindaydim sofraya ailemle oturmak bana iskenceydi aman sunu yeme aman ekmek yeme hadi kalk sofradan gibi rencide edici seyler ben kac kac bayram bana kiyafet olmucak diye ayni kiyafetlerle gezip oglene kadar esofmanla durdum biliyo musun sen 14 yasinda hic buyuk beden magazasina gidip utanarak pantalon almaya calisip gece o pantalonun dar geldigi icin ailene rengini sevmedim diyip giymedigin oldumu hic simdi soyle sence sagliksizda olsa bu 60 kilonun kiymetini bilmem nasil bisey

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. NowFear3

NowFear3 Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    43
    Evet belki böyle şeyler yaşamadım bizimde yaşadıklarimiz oldu biraz günlüklerimizi gezersen ne yapacağını anlarsın bende 16 yaşında 103 kiloydum şimdi 68 kiloyum 1 aydır 6 öğün besleniyorum ve aynı kiloyum sen biraz araştırıp ne yapacağını gör

5. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Rahat ol ben 1 senedir ayni kilodayim geri almadim kilolari

6. NowFear3

NowFear3 Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    43
    Bravoooooo o zaman sana

7. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Sanada kardesim

8. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    umut @egemennn de ben de senin durumundaydım. Hatta beni sadece ailem değil akrabalarım hocalarım bile rencide ederlerdi kızların yanında dahi. O yaşlarda zordur bilirim, hatta senin yaşadıklarının fazlasını yaşadığımı rahatça söyleyebilirim. Ama sen kendinin farkında değilsin, doktor kırmızı alarm demiş, testo seviyen yerde, yahu erkeklik hormonu bu biliyorsun demi. Ama sen hala yağlanmak diyorsun. Dediğim gibi bundan sonra top sende ama benden öneri bekleme

egemennn bunu beğendi.
  9. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Dogru diyosun peki siz suan ne yapiosunuz zayifladiktan sonra kilo aldinizmi kilonuzu korumayi falan ogrendinizmi nelere dikkat ediyosunuz

10. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    oku beslenme günlüklerini, özellikle egemeninkini o tam tutmuş. Ben ise normal beslendim yeterli kh, protein, yağ ama sen şu an bunu düşünecek seviyede değilsin. Çünkü sen 60 kgsın ve testo seviyen rezalet

11. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Dogru oyle ama peki son kez soruyorum saglikli karboyla yeterli pro yag alimiyla sporumuda yaparak kilo alsam yavas yavas gobek veya asiri yaglanma olur mu ciddi ciddi ama durustce soyle olursa biraz olur de

12. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    yağlanma elbette olacak. Ama senin anlamadığın nokta sen şu an buna takmamalısın. Ben de 110 dan 70'e düştüm şu ansa 82-83 geziyorum ve hedefim bunu daha da artırmak. Ha mesela pantolonlar eskisi gibi rahat olmuyor, en yakın örnek bayramda kemerle geniş gelen pantolon, bugün kemersiz geniş geldi. Ama takmaman lazım bunları, bunları anca 70-75 kg'a çıktıktan sonra dert edeceksin.

egemennn bunu beğendi.
  13. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Beslenme programin fena degil umut ama lor kuruyemis bulgur miktarlarini arttirirsan biraz cok guzel olur

14. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Aldığın kiloların çoğu kas, azı yağ olacak. O yağlar da hayatta kalmanı sağlayacak. Sıfır yağ alımıyla kilo alımı olmaz, bunu başarmış insan evladı yok dünyada çünkü insan vücudu böyle çalışmaz. Ama senin anlaman gereken şey aldığın bu yağların sarkmış bir göbek olmayacağı. Gayet fit olacaksın, doğru düzgün duracak ve kazandığın kaslar sayesinde o yağlar kötü gözükmeyecek.

Bunu kendi kendine tekrar et, sağlıklı insanda biraz yağ olur, sağlıklı insanda biraz yağ olur., sağlıklı insanda...Devam et, bunu kendine telkin et. Şu anda alacağın hiçbir yağ kütlesi seni kötü göstermez, en az 75-80 kiloya kadar yolun var, muhtemelen daha da fazla.
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Ağustos 2014 ---
    Hahaha, ama son kez sormadığını ikimiz de biliyoruz. Kendine inandırana kadar tekrar tekrar sormanda sakınca yok, tekrar tekrar aynı cevabı alırsın. Eninde sonunda alacağın kiloların çoğunun kas olacağını ve birazcık yağın da görünüş veya sağlık olarak sana zararı değil yararı olacağını anlayacaksın.

antinkuntin, egemennn ve requ. bunu beğendi.
  15. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    hadi yagi ve kasi gectim guclu olicaksin 30 kg bench giriyosan 40 gireceksin ve zamanla 50 olicak ve bunun icinde yemen gerek.

16. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bende de senin tersi bir durum var, çok zayıflıktan geldiğim için 86 kiloda bile kendimi zayıf zannediyordum. Sende de ters işliyor mekanizma, şişmanlıktan gelmişsin ve hala şişman zannediyorsun kendini. Daha kötü bir durumdan geldiğin için bundan daha çok etkileniyorsun. Bana bir defa salonda "Şimdi benim gibi zayıflar..." diye söze başladığımda "Ne? Senin gibi zayıflar mı?" diye hayretler içinde kalan 2 kişi zayıf olmadığıma, yağ yakmam gerektiğine inandırmıştı. Sana ne zaman dank eder bilmem ama eninde sonunda bu olacak. Bir kere daha tekrar edeyim, aşırı derecede zayıfsın ve hızlıca kilo alman lazım. 20 kilo alsan bile şişman gözükmeyeceksin. Bir daha eski kilona dönmeyeceksin, bunun için 50 kilo alman lazım ki diyetini kontrol altında tuttuğun sürece ihtimal dahilinde değil.

requ. bunu beğendi.
  17. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Bi abi daha demisti yag oranin az zaten yag az seviyede alican ama kas da rtinca yaglar belli olmucak o kaslar daha fazla yag yakmani saglayip dengelicek hatta bana boyun uzun komando gibi adam olursun 1,85 90-95 kilo olsan

18. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    mükemmel bi açıklama gerçekten :)
    bunların hepsini bir bir yaşadım bende ama inan aşırı zayıf olmak şişman olmaktan cok daha kötü bence doxux gerekeni söylemiş bundan sonrası artık sende :)

19. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    e o zaman daha ne diye inat ediyorsun ?

20. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Du bakalim yarin bi bu yazilanlari sakin kafayla okuyup kendime bi karar vericem aslinda ne istiyorum ben

Sayfayı Paylaş