110 Dan 86 ya yolculuk

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zero760606 tarafından 29 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. zero760606

zero760606 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle şunu belirtmek istiyorum çok güçlü bi iradeye sahibim...Kullandığım ilaçlardan dolayı kilom gitgide arttı 110 kilo ya kadar ulaştım ilaçlarım bitti ve görüntü berbattı.Diyetle kilo vermek istedim ve diyete başladıgım ilk gün fotoğrafımı cektim fakat acı gerçek o ilk fotoğrafı kaybettim :( Şimdi gelelim diyete nezaman başladım.Ekim ayının sonlarında diyete başladım.Yemekten ve içmekten kestiğim şeyler şunlar : Ekmek,un,şeker,tatlı,hazır yiyecek,diyet bisküvisi,cola fanta,pilav,kaşar peyniri,hazır yoğurt,acı biber,sucuk bunlar ve bunların dışında daha bir çok şeyi diyete başladıgım günden beri hiç tüketmedim 1 dilim bile 1 bardak bile tüketmedim.Günde 2 öğün yedim sabah kahvaltısında 1 domates 2 salatalık yarım kibrit kutusu az yağlı peynir öğleye dogru 1-2 meyve öğleden sonra pırasa,salata,brokoli,haşlanmış tavuk göğüsü bunlardan birini yedim ve o gün başka hiç bişey yemedim en önemliside bol bol su içtim ve hiç spor yapmadım.Çok başım döndü gözlerim karardı ölecek gibi oldum ama yılmadım.Kaç kilo verdiğime gelelim bugün tartıldım çıplak bir şekilde 86 kiloya düşmüşüm resimde çektim.Şimdi ben vücut geliştirmek istiyorum yanlız fitleşme yönünde o yüzden kaç kiloya düşüp başlamalıyım spora yorumlarınızı bekliyorum.

Kıllanmalar ilaçlardan dolayı oldu böyle değildim :D:D
    Spor yapmadım hiç.
    Boy : 186 cm

http://g1212.hizliresim.com/14/x/hf2cd.jpg

http://b1212.hizliresim.com/14/x/hf25c.jpg

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş