1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

11 aylık vücut

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve enis01 tarafından 25 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    kollarda kas var omuz çok ta boş değil yapmayın yahu öldürdünüz çocuğu :D sırt çoğu zaman unutulan bir kas grubu olduğundan, göğüs te çoğu insanın belalısı olduğundan gelişim yetersiz gözükebilir ama bana kalırsa bu vücut hacimlenmeye yatkın. ileride definasyon problemlerini aşarsa güzel olur ama ortada o kadar da vahim bir tablo yok açık konuşayım. bir de şunu düşünmek lazım kimi insan 3 ay çalışır ortaya bambaşka bir vücut çıkar (bkz: true blood/joe manganiello) kimisi 1 ay uğraşır yine de olmaz..

Azi bunu beğendi.
  2. enis01

enis01 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    eczacı
    Yer:
    adana
    yanı bende pek menun degılım vucuddan herkez dıyor guzel vucud yapmıssın flan dıye eskı halım daha cokuk gorsenız arada baya bı fark var ama yınede yaglıyım ıste bırde ılkk basladıgım aylarda yaptım oyle cardıo sonrada bıraktım 10 dk anca ıısnıyom hareketlere gırıyom boyle devam ettım gobege flan hıç calısmadım yag var oda kasın onuna gecıyor benım vucud oyle ama bırazda benım programdan kaynaklanıyor hıç program degıstırmedı hocamız bende degısık programlar arıyorm ıste verebılıcek kısı ondan buraya uye oldum ve resımlerımı attım arkdaslar benı anladıysanız ne mutlu bana yapabılecegım bu steroıd kullan dedıler ama kulak asmadım ısım olmaz onla ben dogal yapmak ıstıyorum ıste bana bıraz bılgı verın yeter sızınde bılgılerınız vardır zaten az cok bana gore program cıkarıcak varsa yazsın beklıyorum arkdaslar yrumlarınız ıcın tşkurler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:44 ----------

valla
    boy:177
    kilo:81
    başkada bırsey olçturmedın

Azi ve demircan256 bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Şu an ki programını ver ..sana eneyimli arkadaşlar uygun programı verirler...

aman haa o bahsettiğin şeyden uzak dur.bende 1 yılı geçti doğal yolla ilerliyorum..ancak bir süreden sonra vücut tamam benden bu kadar diyor ve suplement( protein tozu,karbonhidrat..v.s) istiyor..eğer illa birşey kullanackasn onları kullan derim...

kolay gelsin

Azi ve AngryHun bunu beğendi.
  4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    şu halin 11 aylık ise 11 ay önceki halini düşünemiyorum açıkçası.whey,kreatin,glutamin,bcaa ile böyle bir vücut çok geride.ben neredeyse 3 senedir body yapmıyorum.şu anki boş halim bu vücutta daha iyidir yani.çok fazla eksiğin var.vücudunda yorum yapılabilecek yer göremiyorum ben.supplement varda beslenme+uyku+antreman programını bir gözden geçir bence..
    kim ne derse desin bu vücut çok geride kalmış..

5. enis01

enis01 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    eczacı
    Yer:
    adana
    yok aga kullanmam zaten uzak dursun
    programın haftada uc gun pazartsı carsamba cuma gunlerı gıdıyorum dıger gunler dınlenme gunler oluyor

pazartsi gogus pazu calısoyurm bunlar:

flat bench press gırym 3*12
    dumbll flyes 3*12
    dumbll fly 3*12
    cross cekis 3*12

pazu da
    DUMBBELL PREACHER CURL 3*12
    HAMMER CURL 3*12
    barbel curl 3*12
    makına pazu 3*12

carsamba gunude trıceps kanat 3*12
    ilk kanat
    pul down
    dumbll ruw
    halter kanat
    makına kanat

TRICEPS

tırceps extensıon
    barbel extensıon
    trıcep kıckback
    push down

cuma gunude bacak omuz 3 *12
    BACAK

squat
    leg press
    leg extension
    leg curl

OMUZ

öne omus enseye omuz 12 tekrarlı 3 er set
    yana açıs
    dumbll shrug
    dumbll press

BU PROGRAMI YAPIYORUM HATFANIN 3 GUNLERINDE DIGER SALI PERSEMBE HIÇ BIRSEY YAPMIYORUM ILK GITTGIMDE 10 DK ISINIYORUM SONRA AGIRLIKLARA GIRIYORUM BU KADAR YANLISIM VARSA DUZELTIN ARKDSALAR HERKEZE SIMDIDEN TEŞKKÜRLER

6. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    programında bir terslik yok bence üye fotoğraflarından 15 20 ay içerisinde çok iyi gelişmiş olanları bul beslenme programlarına bak kendine göre ayarla gelişememenin nedeni büyük ihtimal beslenmedir çünkü beslenmeme dikkat edip evde şınav çektiğinde bile büyük değişim olur kötü yorumlara bakıp moralini bozma sen kendini kendin biliyorsun burda çok düzgün saati saatine çalışan vücutlarını maksimumla performans beslenme uykuyla geliştiren adamlar olduğu için senin vücudunu beğenmeyen olabilir ama senin vücudunda eski haline göre çok iyidir yani kendini kendine göre kıyasla her zaman bunu yaparım ben bu sayede moralimi bozmadan kendimi geliştiririm

Azi, AngryHun ve demircan256 bunu beğendi.
  7. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    3x12 ile şişemezsin. Yağ oranına göre program ama 4x6-8 ve ya 3x8-10, max ağırlıklarla ve ağır idman yapmalısın

Sayfayı Paylaş