1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

11 aylık düzenli çalışmam öncesi ve şimdiki:)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kawa636 tarafından 4 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eski fotolara bakarken buldum ve yanyana bi koyiim dedim. geçenlerde hava güneşliydi sürdüm zeytinyağını balkonda yandım. ozaman çekmiştim son fotoyu. yıkıcı değil yapıcı şekilde değerlendirirseniz çok memnun olurum. bu arada foto yanıltmasın. boy 1.83 kilo 78 kol sıcak 39.5 foto hiç çalışmadan çekilmiştir. çok iri değilim. güneşlenme sonrası, belki bikaç şınav çekmişimdir hatırlamıyom:p bu arada kullandığım supplementlar no xplode. son aylarda 3 ay boyunca. birde creatin no xplode bittikten sonra. birzamanlar amino2200de almıştım fazyası olmamıştı sadece sivilce yapmıştı.

2. C4N

C4N Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüslerin genetik olarak güzel sanırım. Omuz başlarında dkkat çekiyor. Nasıl bir vücut istediğine bağlı tabi ama ben senin yerinde olsam biraz daha trapez çalışırdım. Mide antremanlarına devam. Başarılar.

3. solaris777

solaris777 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    güzel vücut tebrikler. bence biraz üst kısımda - üst göğüz ve trapez-omuz ve biceps lerde definasyona önem ver biraz bulk duruyor gibi.. ama genel anlamda iyi bi vücut olmuş.

4. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    güzel vücut gibi görünüyo.
    ama dah çok fotoğraf koyarsan daha ayrıntılı yorumlar gelebilir.
    hata yönetimden biri bikaç mesaj sonra resim ekleme kurallarını oku diye mesaj da atabilir :D
    bence şu görünen kısımda trapez ve alt karın eksikliği göze batıyo,ama yine de güzel vücut,tebrikler

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    vucut + gelisim gayet iyi + basarilar thums:

6. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için çok teşekkürler. çok fazla irileşmek istemiyorum aslında. söle 42cm fln olsa kolum birde define olsam yeter. trapeze çok yükleniyorum ama çıkaramıyorum. omuzlarımda çok yawasş gelişiyo sanki ama göğüslerim çok çabuk gelisiyo hatta bench press çok az yapiyom. üst göğüs ve kesme dips fln yapiyom genelde. seneye askere gidicem. acaba asker ocağında koruyabilcekmiyim çok merak ediyorum. yada döndüğümde nekadar zamanda toparlıcam. kafamı çok karıştırıyo:>

7. george_bush

george_bush Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler değişim etkileyici gerçekten,özellikle göğüsler estetik açıdan çok başarılı bence. göğüs idmanınız hakkında biraz daha bilgi verirseniz memnun olurum (haftada kaç gün ,kaç hareket,hangi hareketler vs..)

8. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    11 ay için gayet başarılı vücut
    bende no-xplode kullanmayı düşünüyorum senin bilgini alabilirmiyim nasıl bi ürün olduğu hakkında ne kadar sürede nasıl bir etki yaptığı hakkında
    başarılar

9. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler. george_bush her 2 günde bir göğüs kol idmaı yapiyorum. bazen göğüs gününe 3 kanat hareketi de sıkıştırıyorum. pztsi göğüs önkol salı omuz arkakol şeklinde. bench press. yatarak dumbell açış. üst ğöğüs press. makinada fly. dips yapiyorum. aslında 2 günde bir göğüs idamanı yaptığım için hareketleri değiştirmeye çalışıyorum. pztsi bunları yaptıysm çarşamda farklı hareketler deniyorum. foruma arkadaşımızın bi tavsiyesi üzerine 15. 10 . 8 ve 6 4 set yapiyorum.(faydasını görmeye başladım) daha önce 3x 8 yapiyodum.

no xplode a gelince inanılmaz faydalı bir ürün. ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterdi. kiloda artış oldu. setlerdede çok faydası oldu. en önemlisi hiç halim olmadığı zamanalrda bile içtiğim zaman 15dk içinde deli gibi kilo bastırıyo. 8 haftadan sonra 6 hafta ara vermek gerekiyomuş. ben sonradan gördüm yazıyı. şuan kutunun dibinde biraz var ama kullanmıyorum. çok fazla düşüşte yaşamadım bıraktıktan sonra

10. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız şunuda ekliyim. hacim olarak bişi kazandırmıyo. hatta benim arkdaşımın 41 cm kolunun 39,5 a inmesine sebep oldu ama daha şekilli olmuştu kolları. yağ olarak erime sağladı heralde

11. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    Eski resimle karşılaştırılınca genetik olarak göğüs yapının gayet iyi olduğu gözlerden kaçmıyor. Fakat bence (Göğüs hariç) diğer bölgelerindeki gelişmeler 11 ay için çok değil. Göğüs harici sadece omuz başların gelişmiş. Bence buraya programınıda yaz, üstadlarımız değerlendirsin.

12. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    buda bu yaz ve geçen yazki halimn karşılaştırması

13. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sitedeki arkdaşlara çok teşekkür ediyorum. daha önce çalışma programım konusunda yardım istemiştim. çok yardımları oldu. sürekli yerimde sayıyorum bu aralar. artık vücudum destek istiyo ama kararsızım. siteyi okadar araştırdım. muscletech ürünü çok güzele benziyo ama orjinalini bulmak ölüm. 2 kişiden fatura istedim. cevap; beyfendi bu ürünü faturalı almaya kalksanız en az 2 katıdır oluyo. nası güvenebilrim sizce imkansız

14. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    yani no-xplode kilo aldırıyo diyebilirmiyiz benim amacım protein tozu ile beraber kullanıp kilo alımını artırmak

15. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  16. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doggetman malesef kilo aldırmıyo. ama güç arttırıyo belki dediğin gibi protein tozuyla alırsan kilo aldırabilir. o konuda bilgim yok.
    ayrıca moderatörlerden özür dilerim.

17. Afanesyeva

Afanesyeva Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    omuz göğüs ve bel ölçülerini de yazabilir misn?

18. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    kollar zayıf , omuzlar zayıf , trapez yok , mide iyi gibi , göğüsler iyi .. bacaklar hakknda yorum yapamıyoruz ... daha yolun uzun başarılar + kanat ve sırt hakkında fikir edinemiyoruz...

19. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    en kısa zamanda yeni resimler eklemelisin!

20. coconihat

coconihat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    11 ayda gerçekten ii bir gelişimm ama biraz kıloo şart:D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş