104 ten 85 e yağ yakma günlüğü - 22.06.2012

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Ranoncy tarafından 26 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ranoncy

Ranoncy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba herkese forumda bir kaç kişiyle mesaj alışverisinde bulundum çok yardımcı oldular sağolsunlar.Ben 16 yaşında bir kişiyim ve kilo 104 şuan.Mart ayının başından 1 ay diyet + sporla 106 dan 99 hatta 98 e inmiştim.Fakat 3 aydır korudğum kiloyu bu ay kaçırdım ve tekrar başlıyorum.Günde 45 dk koşu bandında koşuyorum saat 4 ile 5 arası oluyor bu akşamüstü.Sabahları daha mı verimli olur sizce sabahlarıda koşabilirim aslında.Bilgi verirseniz memnun olurum.Yağ yakım nabız aralığım 123-143 bu aralıkta koşuyorum hep 45 dk boyunca koşmak demeyelim de hızlı tempoda yürümek 7.4 km hız ile yürüyorum.Günde 2 fincan türk kahvesi 2 bardak yeşil çay içiyorum.Cuma günü çekildiğimde 104 geldim.Bu hafta cuma çekileceğim bakalım kaç geleceğim yazarım buraya :) 1-2 güne dumbell alınıyor onlada antrenman yapacağım.3 ayda 85 olmayı hedefledim kendimde ayda 5-6 kilo gibi verirsem çok iyi olur tabi sizin desteklerinizle.Bunların dışında neler yapabilirim bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim inşallah sizin desteklerinizle 85 kilo olacağım.Diyet olarak fazla yemiyorum eskisi gibi ekmeği kestim şekeri 1 küp e indirdim.

Sayfayı Paylaş