102 den 70 e yolculuğum ve sonrası...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve stewartt tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Öncelikle merhaba arkadaşlar bundan yaklaşık 8 ay önce 102 kg idim ve yağ yakım günlüğüm adlı konum forumda mevcut,sıkı bir kardiyo +çok tekrarlı ağırlık +sıkı beslenme programı ile kilolarımdan kurtuldum.Fakat şöyle bişey var ki vücudumda bazı bölgelerde sarkıklar oluştu ve bu benim çok sinirimi bozuyor,özellikle göbek ve göğüs bölgelerim bariz sarkık.Before&After resimlerimi yükliycem fakat merak ettiğim şey şu göğüs ve göbek bölgemi nasıl toparlayabilirim?hangi spor veya beslenme bana en uygundur?Değerli arkadaşlarım yorumlarınızı bekliyorum.

Boy:1.71
    Kilo:72 Tok 70.7 Aç
    Vücut Tipi:Endomorf (Çabuk kilo alıp verebilen)

Amacım:Biraz daha kilo vermek ve vücudumun sıkılaşmasını sağlayarak erkeksi göğüslere ve toparlanmış bir karna sahip olmak,yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Göbekdeki sarkıkların toparlanması için en az 1 sene beklemek lazım, eğer toparlanma olmazsa cerrahi mudahele gerekli.

Göğüs bölgesindeki sarkıklar çok fazla degilse zamanla göğüs ve sırt kaslarının büyümesi ile çekilecektir diye düşünüyorum

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş