102.7'den 76'ya düştüm. Düşünceleriniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve brdszksn tarafından 14 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. Tknrn

Tknrn Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    tebrikler valla değişimin gözüne vurmuşsun :)

2. Furkan39

Furkan39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bana beslenme ve çalışma programını atarmısın 1.90 boyunda 82 kg yim ama görüntüm senin o şişman halin gibi bende senin gibi olucam inşallah programını atarsan bana sevinirim.

3. jisguy

jisguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    suratın bildiğin fotoşop gibi bu kadar değişme olmaz be başkan helal sana

4. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    tebrikler dostum resmen before after olmuş azmin ve başarın örnek alınmalı...

5. brdszksn

brdszksn Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar özel mesajlara anca cevap verebildim. Tekrar ediyorum sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Teşekkürler

6. sadokobe23

sadokobe23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş bana boyun da uzamış gibi geldi :) çok iyi tebrik ederim :)

7. Deltax

Deltax Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrik ederim kardeşim çok güzel bir gelişim kaydetmişsiniz. Benimde kilo sorunum var 1.81 boy 125 130 arası bir kilodayım artık sinirimi bozduğundan tartmıyorum kendimi benim yaşım 23 kilo hep başıma bela oldu. Aslında çocukken çok fazla zayıftım ve üstüme çok düştüler ve başardılar. Lise 1 den sonra kendimi odama kapattım daha çok kilo aldım internette oyunlara sardım hayattan koptum derslerim kötüydü arkadaşımla aramı kopardım liseden sonra üniversite bile aklımda yoktu.. Her neyse artık daha bilinçliyim ve bu sene işten çıkıp kendimi tamamen üniversiteye hazırlamaya ve zayıflamaya vereceğim çevremdekiler ne kadar yaşımın geçtiğini söylese de eksik kaldığım şeyleri telafi edeceğim. Bende senin gibi spora başlamayı düşünüyorum eylülden itibaren karatay diyeti öneriyorlar fakat ekmek yemeden diyetlerim başarısız oluyor genelde 3 4 hafta sonra bırakmış daha beter bir halde oluyorum o yüzden ekmekten mümkün olduğunca az ama tamamen bırakmadan devam etmek istiyorum tıpkı senin yaptığın gibi maalesef spor salonlarında koşamıyorum bir çekingenlik var kiloyla beraber gelen kilolu piskolojisi gerçekten çok beter bir şey, yürüyerek bisiklet çevirerek ve eliptik yaparak devam edeceğim inşallah senin gibi başarılı olur buraya resimlerimi koyabilirim. Bunları kendimi biraz motive etmek ve içimi dökmek için yazdım bu dertlerimi öle yüz yüze herkesle konuşamıyorum ( kilolu piskolojisi ) :)

8. brdszksn

brdszksn Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    @Deltax
    Öncelikle yazmakla en iyisini yapmissin ve hayallerin dogrultusunda ilerlemen cok sevindirici. Oncelikle kilon fazla oldugu icin cok hizli kilo vericeksin ilk baslarda bu onemli bir motivasyon saglar sana. Kendine bi hedef belirle ve o dogrultuda ilerle bence. Kosu yapilmicak diye bi sey yok. İnatla kosmalisin bence. Ben oyle bir sey yasamadim evet ben de cok kiloluydum ama cekinmeni gerektirecek bir sey yok. Kim bilir dunyada kac kisi obez ve spor yapmiyor ama sen kararini vermissin. Burda birkac arkadasi gaza getirip spora zayiflamaya yonlendirebilirsem cok mutlu olurum. Gerek kiz arkadas konulari olsun gerek aile ici gerekse bi cafede olsun fizik cok onemli yer teskil ediyor. Dikkat et zayfladikca yapabilcegine inandigin seylerin citasi yukselicek ve oz guvenin inanilmaz derecede articak inan. Yavas kos ama kos yurumeyle yaptigin yakim kosununkiyle kiyaslanamicak derecede az kalir uzun vadede. Cekinme aslanlar gibi cik bandin ustune ve kos. Sakin da pes etme sonuna kadar gidip hedefine ulas. Ben lise son sinifim ve ben de hazirlaniyorum uniye her seyim o kadar programli gidecek ki bu sene insallah hem istedigim vucuda hem de istedigim bolume giricem. İmla hatasi olabilir telden yaziyorum kusura bakmayin. Kolay gelsin bu surecte istersen rehberlik dahi edebilirim sana ay ay takip ederiz fotograflarla seni ozel mesajtan ulasabilirsin. Tesekkurler

Deltax bunu beğendi.
  9. Deltax

Deltax Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle teşekkür ederim kilo vermek gerçekten benim için sıkıntı değil 2 yaz birinde 17 verdim aldım birinde 20 verdim aldım bir süreklilik yakalayamıyorum bir türlü hani bir 2 3 ay sonra ne oluyor bilmiyorum bir şeyleri bahane gösterip bırakıyorum. Ekmek yeme diyolar karatay yap diyolar ama ekmeksiz bir zaman sonra mutlaka ama mutlaka bırakıyorum çünkü ekmeksiz yemek yemekten nefret ediyorum :) gerçekten tecrübeliyim nasıl kilo veririm neler yaparsam daha fazla verir daha iyi durumda olurum falan ama gel gelelim pes ediyorum sonuna kadar gidemiyorum. artık kilo vermeye bile çalışmıyordum son 1 aya kadar çünkü ya yine vazgeçersem olayları olmaya başladı bakalım bu sefer ne olacak :)

10. brdszksn

brdszksn Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Yaptıkça istersin. Alışınca insanın bırakası gelmiyor çünkü. Bi Before/After senden de görelim. Şimdiden kolay gelsin:D

11. Ch84

Ch84 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler büyük değişim. Hormon almaya kalkma herşeyi oluruna bırak.

12. brdszksn

brdszksn Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    @Ch84
    Hormon hakkında bildiklerinizi yazabilir misiniz ? Kullanan yakınınız oldu mu ? Bunlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
    @fitçiyiz
    Şimdi fotoğraftan yüz silindiği zaman shop diyenler oldu geçen konumda öyle koymuştum. Burda kimseyi kandırmana gerek yok herkes işin ehli gibisinden yorumlar geldi o yüzden böyle koymaya karar verdim. Gelip burda acaip yorumlar yazmana gerek yok. Beğenmediysen geçersin. Burası body forumu ve eleştirmen gereken yer yüzüm değil. Vücudumda eksik gördüğün yerleri veya neyi doğru yapamadığını söylemen gerekir. Tekrar hatırlakmata yarar var bence ajansta değiliz arkadaşım.

13. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    benide geçmişsin kardeşim yürü beeeeeee :)

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ağustos 2012
  14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş