100metre koşucu olmak istiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve lionel mehdi tarafından 17 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lionel mehdi

lionel mehdi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben futbolla ilgileniyordum ama 2senedir hiçbir kulup beni kabul etmedi kötü oynuyorum bunu epey dert edindim cidden moralim çok bozuk ama antrenmanlıyım hep iyice çalışırsam 100metre koşucu olabilceğimi düşünüyorum ama belgeler vesaire hiçbirbilgim yok bana yardımcı olur musunuz bu konuda biri dalga geçti hatta yaşın geçti artık deli etme beni otur oturduğun yerde falan dedi bu yaşta ağlattı beni bildiklerinizi paylaşır mısınız benimle bu konuda?

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    öncelikle bir klube girmelisin ardından orada antremanlarda asıl güçlü yönünü ortaya çıkarırsın belki sende 1500 yeteneği vardır belki engelli koşu bunları hocaların anlar lisansı alır yarışlara katılırsın.

lionel mehdi bunu beğendi.
  3. Conqueror_

Conqueror_ Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    100 metre koşucusu olmak isteyipte ne yapacağını body forumuna soran ilk kişi sensindeir heralde . bi dünya atletizm forumu var onlara danışmak aklına gelmedimi

lionel mehdi bunu beğendi.
  4. lionel mehdi

lionel mehdi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    farkındaysan bu bölüm dertleşme bölümü gidipte body ile ilgili olan kısma açmadım

2157 bunu beğendi.
  5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

Sayfayı Paylaş