%100 whey + no xplode+cell mass+ l-carnitine( body & muay thai)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve FABRIZIO tarafından 7 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. FABRIZIO

FABRIZIO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze selamlar ,

Foruma daha yeni üye oldum .Elimden geldiğince konuları inceledim bi kaç arkadaşım benzer topicler açmış fakat tam olarak aradığım cevapları bulamadığım için bu topiği açtım . Eğer daha önceden açılmış ise kusurma bakmayın affınıza sığınıyorum.

Sormak istediğime gelicek olursak ;

1 seneye yakın süredir muay thai ( thai box) yapıorum . 27 yaşındayım , boyum 173 kilom 78,5 . Bu sporla beraber haftada 3 gün bb yapmaya başlayacağım . On whey %100 protein tozu, bsn no xplode, bsn cell mass , ve 100 adet 400 mg lık l-carnitine mevcut .

Protein tozunu zaten haftada üç gün muay thai antremanından sonra kullanıorum.Yanlış anlaşılmasın bb ye ilk defa başlamayacağım . Ara vermiş de olsam lise zamanlarımda beri yaptığım sporlara ek olarak yapardım . no x ve cell mass ı asıl olarak muay thai antremanları için aldım.Tabi bb yaparden de kullanmak niyetindeyim

ptesi -çarş -cuma mt antremanlarıma ek olarak haftada 3 ayrı günümü bb ye ayırıp 1 günümü dinlemeye ayıracağım .
    Elimde olan supllementleri bb ile nasıl kullanmamı önerirsiniz .

Son olarak amacımı da yazayım ;
    Kilo olarak olmam gereken 70-75 aralığına inip (tam olması gerekeni bilemiorum aslinda ) kas yoğunluğumu ve buna ek olarak gücümü arttıkmak .

Şimdiden teşekkür ederim . başarılar dilerim .

2. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Muay Thai tarzı ile VG, birbirine ters düşen sporlardır..

Muay Thai'de çok fazla efor harcarsınız,reflekslerinizin çok iyi olması gereklidir,ayrıca zayıflık ve çevik bir yapı daha önemlidir..
    VG ise insanı hantallaştırır, kasların meydana çıkıp büyümesiyle hareket zorluğu yaşanır örnek olarak;Kanat oluşumu ve büyümesi direk vuruşlarını yaparken daha dışarıdan almanıza sebebiyet verebilir..Nerdenmi biliyorum,(2 yıl kadar kickbox sporu ile uğraştım)

Sizin yapmanız gereken,yağlardan kurtulup olanı korumak,bunun içinde idmandan 1.5 saat önce ve idmandan sonra kompleks ürünler(karb+pro.) tarzı ürünler kullanmanız yeterli olacaktır..

Creatini; İdmandan 30 dakika önce ve hemen sonra olmak üzere bölerek kullanabilirsiniz,gücünüze yansıyacaktır..

CellMass,Yanlış hatırlamıyorsam Creatin ürünüydü,bu üründe CEM3 maddesi vardı sanırım bu maddeninde sağlık açısından zararlı olduğunu duymuştum,bu konu hakkındaki bilgili üyeler,gerekli yorumu yapacaklardır...

Bence birini seçmelisiniz,Box ile VG yapabilirsiniz...

FABRIZIO bunu beğendi.
  3. FABRIZIO

FABRIZIO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
    Muay thai hakkında söylediklerinize haklısınız ve kesinlikle katılıorum.Fakat benim çeviklik ,hız,kondisyon konularında pek problemim yok .Zaten vücüd yapım oturaklı ve tıknaz olduğumu söylerler. Antremanlar çok yoğun ,zor geçtiği , ve neredeyse bütün kas gruplarını çalıştırdığı için vucudumu body building ile desteklemek istiorum .Tabii ki çok aşırıya kaçmadan .

Bilgisizliğimi mazur görün VG den kastınızı anlayamadım .Body building olarak algıladım . Ama antrenörümüz de muay thai ile ağırlık kaldırmanın kombine olarak yapılması gerektiğini tavsiye ediyor.

Cellmass ı bende ilk defa kullanacağım , BSN markasının ürünü .Dediğiniz gibi creatine ağırlıklı ve CEM3 içerior. Satın almadan önce kullananlardan her hangi bi şikayet , yada rahatsızlık duymadım . Doğal ve ödüllü bi ürün olduğu lanse edilmiş. Tavsiyenize kulak verip inceleyeceğim.

saygılar, iyi çalışmalar

4. nymph3tamin3

nymph3tamin3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    güzel arkadaşım ben bi zamanlar no-xplode&cell mass kürü yapıcaktım çok araştırdım felan filan...
    geçenlerde de bsn firmasının bu iki ürününde de creatin türü olan cem3 olmadığı hakkında dava açıldığını ve hemen o tarihte fiyatlarının 60 $ dan 35 $ a düştüğünü net hatırlıorum.Ve kimisi memnun kimisi de hiç memnun değildi yarı yarıya bir oran vardı kullananların memnuniyet oranlarında...İçindeki okuması bi acayip olan kimyasalları da vücudunda isteyip istemediğinin de cabası...
    ben iyice araştırmanı öneririm..ama aldıysan da kullancan kaçarı yok :D

5. FABRIZIO

FABRIZIO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dediğin gibi aldım kullanıcam artık kaçarı yok tabi de . Çok ciddi sağlık problemlerine yol açtığına inanırsam kullanmam sağlığımdan önemli deil . Kullanan bi kaç arkadaşla konuştum bugün onlarda öve öve bitiremediler . İlginç bi durum . Saolasın yinede

6. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    cell mass'ı sen ne şekilde kullanıyorsun. Özellikle yatarken alınca sabah aşırı susama yapıyormuş. Sende de yapıyor mu bunları. 2 çay kaşığı kullanmalı yazıyordu üzerinde. Sen ne kadar katıyorsun bir porsiyona.

7. FABRIZIO

FABRIZIO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 8 saat ayarla günde 2 porsiyon alıyorum.Kalkınca aç karna , bide antremandan sonra ac karna . 8 saat ara olması tavsiye edilio.
    Kendi ölçeği var , soğuk suya karıştırıp alıyorum.Susama bende yapmadı ama , kafein bulundurduğu için bol su içmen gereki zaten gün içinde.Ben gayet memnunum şu ana kadar.

Sayfayı Paylaş