100 Metre Sprinter

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cmrsmr tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Bugün atletizm parkurunda 100 metre koşu denemesi yapmak istedim malum her zaman 100 metre depar koşularını sevmişimdir. 12.02 saniyede koştum. Trabzonspor atletizm hocası beni gördü beğendi çarşamba günü lisans çıkaracağız umarım hayırlısı olur valla çok sevindim sizinle de paylaşmak istedim. Vücudumun 100 metreye çok uygun olduğunu belirtti. :)

rockybalboa7 ve SCHWARZXXL bunu beğendi.
  2. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Umarım daha da iyi yerlerde görürüz :) daha da iyi derecelerle bende,6 ay öncesine kadar sprinterdim,boyunu eğer iyi kullanabiliyorsan uzun ve kısalığın herhangi bir avantajı olmadığını düşünüyorum bkz:Tyson Gay,Yohan Blake(gelecekte adından daha da söz ettirecektir.)ve uzun boya da bir örnek Usain Bolt,en iyi derecem de:11.76 ydı ama bir sakatlık ve sonra hevesim kırıldı şu an fitness ile ilgileniyorum ee ne demişler hakikaten de:Ne oldum dememeli ne olacağım demeli...

Hikayemle canınızı sıktıysam özür dilerim.Spor hayatınızda başarılar ...

3. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Evet her boyun avantajları vardır bu sporda tabi sen daha iyi bilirsin. Ben hayatımda ilk kez 100 metre denemesi yaptım çok zevkli geçti valla vücut geliştirmeden sonra zevk aldığım ilk spor diyebilirim :) Ben lisedeyken aslında çok daha hızlı koşardım. O zamanlar futbol oynardım ve üst üste 2-3 kişiyi sağından atıp solundan geçer giderdim şimdilerde daha ağır olduğumu hissediyorum sanırım bunu da kondisyon yaparak üstesinden geleceğim...

Bu arada dediğin gibi Yohan Blake adından fazlaca söz ettirecektir. Adamları at lar gibi kullanıyorlar sanki yemeğini arpasını veriyorlar koşun :)

Sayfayı Paylaş