100 metre koşuları

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve quantumm tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. quantumm

quantumm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özelliklerimi yazayım eğer ciddi anlamda yardımcı olabilecek veya göstermelik bir şeyler söyleyebilecek varsa bana ulaşırsa çok memnun kalırım.

boy:185
    kilo:67 civarı

Başlıktada belirttiğim gibi 100 metre yarışına hayatımda ilk kez geçen sene 19 mayısta katıldım ve 2. oldum sıfır antreman dedim ya rakiplerimde sıkıntı vardı yada bende yetenek.

Kafaya koydum atlet olucaktım ve bu sene beden eğitimi öğretmenim oldu söyledim sağolsun ilgilendi internette araştır dedi bende bakarım dedi olmazsa ilde antrenör ararız dedi.

Kısacası bana bir program gerekiyor.Bu konuda ciddiyim haftayı zaman tutacağız.

2. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    burası Vg Forum Koşu için sana yardım edebilirlermi bilmiyorum

3. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Ciddiyetini anlıyoruz ve herşeyin farkındayız ancak burası doğru yer değil.Yukarıdaki üyeninde belirttiği gibi burası bir vücut geliştirme formu.Sen daha çok atletizm ile ilgili platformlara başvurmalısın.

4. quantumm

quantumm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Antrenman:Bodybuilding & Fitness
    Bu bölüm antrenman çeşitleri, tarzı ayrıca her kişi ve koşula göre hazırlanan programların konuşulduğu yer.

100 metre antrenmanlarıda bir antrenman çeşididir ve bende bir şahısım ve belli koşullarım var program hakkında bilgi istiyorum ^^

Ayrıca 100 metre antrenmanlarının vg ye benzediğinide çoğu kişiden duydum ;) bu forumda

Son düzenleme: 18 Kasım 2012
  5. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Ben 6 hafta boyunca sunu yaptim ve ozellikle yag oraninda azalma / alt beden gelisiminde cok yarar gordum:

http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/sprinting_towards_single_digit_body_fat

Ancak bu program hizlanmak isteyen atletler icin degil, daha cok 100metre kosulariyla vucut sekillendirmek icin. Bir goz at -evet malesef ingilizce-

Bunlar disinda Turkce kaynak bulabilir misin bilmiyorum ama yasadigin ildeki spor yada atletizm kulupleri de sana cok yardimci olacaktir. Hatta ilk bakman gereken yerler orasi.

quantumm bunu beğendi.
  6. starlnk35

starlnk35 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Eğer bana özel mesajla ulaşırsan sana detaylı anlatırım.

quantumm bunu beğendi.
  7. quantumm

quantumm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle ilginiz için çok teşekkürler bende yağ kilo sorunu yok sanırsam 185 boy var 67 kiloyum zayıfım diyebilirim ama koşu içim çok çevikim spor imkanları bulunmuyor yaşadığım yerde

Sayfayı Paylaş