%100 garantili 2.5 ayda min. 10 kilo aldıran diyet

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve scream4586 tarafından 11 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. scream4586

scream4586 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    2 arkadaşlar şu beslenme programına devam ederek ve bir ölçek (yarım ölçek spor öncesi yarım ölçek sporsonrası ) premınum mass gainer kullanarak 2.5 ayda 13-15 kilo aldık hemde fazla yağlanma olmadı beslenme programında 3 yumurta 50 gr Bpeynir 125 gr yulaf ezmesi 1 litre süt 1.5 su bardağı bulgurdan(kepekli) yapılmış pilav 2 dilim beyaz ekmek 500 gram tavukgöğüs 1 adet muz öğle ve akşam öğünlerde küçük kaselerde salata
    total: protein hayvansal:175-185 gr karbonhidrat:410-420 gr kcal:3900-4000
    not:bana forumlarda çok bilmiş bazı insanlar beslenme programı oluştururken şöyle dedi beslenme programın çok zayıf çeşitlendirmen lazım falan diyip moral bozarlar.kimse bu tür yorumlara kulak asmasın fitnesscile tanışma imkanım oldu bana şöyle dedi beslenme programı hakkında önemli olan kilonla orantılı kaliteli karbonhidrat ve protein almaktır ve yeterli yağ... eğer kailteli komplex gıdalar tüketerek hergün aynı şeyleri bıkmadan yiyebilmeliyosan geriye kalan sadece düzgün bir fitness partner bulmak... ben zayıf bir insandım 2 ay öncesine göre ağırlıklar %100 arttı garanti verebilirim...ayrıca öğrenci olduğumuzdan maddi olarak nekadara maal olacağınıda hesapladık 600 tl civarında 220 tl gainer isteyen yiyebiliyosa gainer yerine 1 su bardağı daha bulgur 3 yumurta ekleyebilir bu size 150 tl falan daha ekonomik gelir yani 450 tl ye kapatırsınız teşekkürler.(spor haftada 5 gün günde 1.5-2 saat)

2. cem1

cem1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1 litre süt çok değilmi laktoz var içinde onun yerıne 3 e bölerek farklı zamanlarda alınabılır 1 lıtreyı birden içince ishal yapıyor bende

3. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Beyaz ekmek kompleks karb mi?
    Spora baslamandan ve kilo almandan dolayi yasadigin bu gelismenin sana verdigi sevinci anlayabiliyorum :)

4. scream4586

scream4586 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    orada nekadar beyaz ekmek yazıyo bi bak bakalım günde 2 dilim beyaz ekmek onu yemesende çok fazla birşey kaybetmezsin
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Mart 2015 ---
    1 litre süt içiyorum bir günde evet ama bu yazdıklarımın hepsini aynı anda yiyip içmiyorum sabah yulaf ezmesiyle 1 bardak sütü karıştırıyorum yiyorum geri kalanının yarısını spordan önce gainer süt artı biraz su karıştırıp içiyorum diğer yarısınıda spordan sonra aynı şekilde yani birkerede değil

Son düzenleme: 12 Mart 2015
  5. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    yazdim yazdim sildim:) silmezsem hem senin guzel kalbini kiricam hem gereksiz munakasa yasayacagiz.soyledigim gibi aldigin kilolar icin seni tebrik ederim.mutlusun.insanlara yardim etme hissinide anliyorum. Kolay gelsin

Bekci bunu beğendi.
  6. scream4586

scream4586 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    zayıf olan insanları kilo alamayan insanlar için yazdım kilo alamamak çok canımı sıkıyodu gainer bi hocamın tavsiyesiyle kullandım ve düzenli yeme içme uyuma sporla birlikte işe yarayacağını göstermek amaçlı yazdım yoksa siz benden daha çok bilgisahibi daha tecrübeli olabilirsiniz tabiki beyaz ekmek lif oranı düşük glisemik indeksi yüksek yağlanmaya müsait bir yiyecek kabul ediyorum :) ama genel itibariyle bakacak olursanız yemek olarak aldığım karbonhidratlar(gainer hariç) 225-250gr arasında ve sadece 2 dilim ekmek çokta farketmez demek istedim onu eklememdeki amaç neydi bilmiyorum öğle ve akşam yemeklerinde 1 er dilim yiyorum türk alışkanlığı diyelim

7. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili scream kilo almak icin yuksek karbonhidrat li beslenmek bir gercek bu artik bas bas bagirilan bir gercek ama sen bu şekilde kilo aldin diye bir baskasi 10 kg alamayabilir.o yuzden %100 garanti vs . Yazmamiz mümkün degil.ayrica neyi ne zaman ne olcude yediğini yazsan bu bir beslenme programı olabilirdi.Ve bence 2 ayda 10 kg alman elbette guzel ama ne kadar kas kazandın? Boyle bir baslik acmak yerine scream 2 ayda 10 kg beslenme programi yazmak before after resimlerini koymak ve ogun miktar ve saatlerini yazmak daha mantikli olur diye dusunuyorum.saygilar scream

Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş