10 yaşından başlayan bi spor altyapısı son 4 aydır fitness...protein tozu amino des

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve candoğru tarafından 30 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. candoğru

candoğru Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fitness model olmak istiyorm haftada en az 2 3 kere alkol kullanırdım tatlı ve ekmekte cok kullanırdım..fakat bu pazartesinden itibaren diete girdim fotolar 2 hafta once tatildeyken cekildi soguk vücüd neredeyse 4 5 gün idman yapmadım yenilerini koyucam olumu olumsuz yorumlarınızı beklıorm arkdaslar...weightlifter

yeni fotoları bu hafta gögüs antremanından sonra koyucam.. sıralamaya göre bu yıl şubattan mart nisan mayıs olarak koydum fotoları soldan saga...

Ekli Dosyalar:

2. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Ya dalga geçiyorsunuz ya da genetikler çok iyi :D

3. emirt

emirt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    türk müsün ?

4. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    283
    Ödül Puanları:
    73
    Dalga geçmiyor bu resimler tamamen gerçek :) neden banlandığınıda anlamıyorum... " Can "Abi yi bizzat tanırım kız kardeşide karşıyakanın alt yapısında uzun süre basketbol oynadı. Genetiği Gerçekten Muhteşemdir , kendisi uzun zamandır profesyonel Olarak Futbol Oynuyor... Kendisi %100 Türk Bundan emin olabilirsiniz :) Ama neden banlandığını şuanda ciddi ciddi anlamış değilim daha ilk mesajda... Fakat Nedense Can Abinin Fitness Model Olmak istediğini Hatırlamıyorum kendisinin uzun zamandır güzel bir futbol hayatı var Hesap Fake Sanırım O yüzden Banlanmış fakat fotoğrafları konan kişi ve isim gerçek... Ayrıca Şayet Hesabı Açan Kişi Fake ise " Son 4 Aydır fitness " kısmını tutturamamış yanlış hatırlamıyorsam Can Abi " Son 4,5 senedir fitness " ile uğraşıyor :)

Son düzenleme: 30 Mayıs 2013
  5. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    banlama sebeblerinden bakabilirsin herhalde uyarıya rağmen yanlış yerlere konu açıyodu o yüzden banlandı.

6. qwaxs

qwaxs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke ölçülerini ne kadar zaman bu işle uğraştığını beslenme programını da yazsaydın :) Benim böyle bir vücut yapmam için 4-5 sene düzenli çalışmam lazım heralde :D

7. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.374
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Uyarıya rağmen yanlış yere konu açtığında süreli ceza alır arkadaşlar, bu üyeliği ikinci üyelikten banlandı, ilk üyeliği ilk mesajında kilitlenen konusundan sonra yöneticiye küfür ettiği için banlanmış.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş