10 Haftalık Diyet Bitti Sivaslı İlkerr

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve goldtrapper58 tarafından 21 Mart 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Valla ne diyeyim..Helal Olsun ;) .....Küre başladınmı merak ettim??...
    O kullandığın ilaçlarla daha fit bir görünüm elde edersin.Hemde yağsız , tuzsuz ,susuz kas bile yaparsın :p

2. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    :D :D yok akcakaya aslında gecen hafta baslayacaktım ama gelen pripionatların mg dusuk cıktı 100luk dıye 25lik gelmiş onuda sagolsun burdan işi bilen arkadaslarımızın uyandırdı yoksa biz 100 diye kazıklanacaktık vallaha pripionat sanırım bulamayacagım yani herkesten alamam bazıları beni ekleyip ürün satmak istiyorlar ama herkese güvenemem sonucta saglıgım sözkonusu onun için wistrollerin yanına bişey eklemem lazım ama ne oldugunu daha karar veremedim bakalım ama bu hafta vermek zorundayım havalar cok güzel artık kazak gıyemeyız :D

3. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ya ilker ustası değiliz ama yabancı basın primobalanla iyi kombine olduğunu yazmış,kazıklanmaktan,undergrounddan korkuyorsan eczaneden de yanına ekle primoyu,kafan rahat eder hiç değilse.Ama testo daha iyi oluyorsa onu bilemem,ben eczaneyi tercih ederim şahsen..

4. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    acaba
    3nümü karıstırsam testestron probilon ve winstrol varya ensonunda kür mür yapmayacagım arkadas ne kafa karıstırıcı seymıs bu ya :D

5. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Biraz çabuk karar ver artık,yaz yaklaşıyo ona göre :badgrin:

6. salojan

salojan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ortalıgı kızıstırma gibi bi amacım yok da.mutlaka baska bolumlerde hep gecen bi muhabbettir.sanki steroidleri hafife almıyo musunuz?yani bu yaz iyi gecer de gelecek yazlar??bu arada tebrikler :)

7. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tam anlayamadım arkadasım yani streodılerı hafıfe alıyorummu demek ıstıyorsun hafife alsaydım uc aydır arastırma yapmazdım emin ol suan 68kg ve kafam kızıyor acıkcası seytan dıyor don bulk halıne devir ortalıgı eskisi gibi :D size yarın resim ekleyecegım bel kalınlasıyor bakalım yorumunuz neolacak

8. salojan

salojan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yok hafife alma deil de ne biliym.sonucta her ne kadar terapi uygulasanda sana zarar verecek bişey kullanıosun.ben nası goze aldıgınıza inanamıyorum ve kullananlar da baya cok var.neyse yeni resimler gelsin yorumumuzu katalım:)

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yeni bir mix geçti geçenlerde elime.siteden bazı arkadaşlarında denemişliği var yanılmıyorsam bu ilacı.
    50mg trenbolone acetat-50mg masteron ve 50mg testo propıonat.definasyon döneminde olup hergün enjekte edenler var fakat ben 2 gunde bir olupta gayet guzel verim alınabileceği kanısındayım.hepsi kısa ester olduğundan yakıcılığı biraz fazla ama alışılır.yanında ek birşey kullanmayada gerek yok.

10. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hocam peki deneyenler nasıl bir sonuc almıslar söylermisin bizede memnunlarmı bende bugun hatta birazdan ilk ıgnemı vurulacam heyecanlıyım beylern allah sonumu hayır etsin diger arkadasımıza gelince bi bakıma sende haklısın arkadasım ama benim inancım sukı dogru mıktarlarda dogru kombıne ıle bunun yanında devamlı kur yapmazsan frazla bir zarar verıcegıne ınanmıyorum sonucta bu ılaclar canlıları öldürmek için yapılmamıs

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kullananlardan bir tanesi 12 yıllık sporcu ve hergün enjekte etmeyi deneyip ağır geldiğini söyledi.diğer kullanım şeklini yapanlarda ise ağır bir diyet ve antrenman uyguladıkları halde kas kütlelerinde inanılmaz artış olduğu söyleniyor.kombine oldugu için yanında başka bir ilaç alıp kıçı delik deşik etme ihtimalide yok.

12. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hocam insallah senyede sebin yolundan gideriz ben basladım kure ınsallah dıkkate alanlar olur bakalım bende kür bitene kadar resim eklememeye karar verdim kür bitince paylasımımı yapacagım benim yerime salonda calıstıgım arkadaslarınkini eklerim insallah suanlık memnunum can acıması veya yakma dıye bısey soz konusu degil ılerleyen gunlerde sözlü olarak sorulara cevap verırım resim yok :D

13. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Evet ilker,bence de kürün bitene kadar resim koyma.Çünkü olumsuz bazı eleştiriler gelebilir bu da moralini bozabilir.Kür boyunca moralin yüksek olmalı,kür sonu resimleri bekleriz :D

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    en azından artık başladığın için özellikle andre ve kubys sevinçlidir.soru rekoru sende bu sıralar :)
    resim konusunda sonuna kadar haklısın.kür bittikten sonra koyman aradaki farkı anlamada ve kendi motivasyonunu arttırmada etken olacaktır.kür deyip geçme.beslenmeye dikkat :!:

15. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bu mixin markası nedir?

16. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bencede guardyboy hoca adamları canından bezdirdim burda soruklarım gene iyi özelden sordugum soruları görsen yakalasalar gebertecekler beni :D yokya sagolsunlar msnden olsun ozleden olsun cok yardıkmcı oldular hatta onlar olmasa hoca bana 100mg dıye 25mg pripionatı verecektı bugun 3gün ve oldukca iyi durumdayım bu arada belde incelme var

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    reklam yasak daffy ;)

18. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    guardy boy hoca adamı heveslendiriyon ondan sonrada reklam yok dıyon :D bu arada senin diyet ne alemde hocam bak sonra yaza beni kıskanmayasın :D

19. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    tamam hallettik biz o işi özelden ;)

20. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    goldtrapper58;
    diyette seninle rakip olacak seviyede olmam imkansız.benim için çok ağır böyle şeyler.irade zaten sıfır.senin liderliğin o konuda devam edecek emin olabilirsin.
    bana gelince çok çok hafif bir diyet uyguluyorum.bulk vucuttan kurtulmak gibi bir derdim yok ama pörtleyen kısmımı kaybedince benim için yeterli bir sonuç olacak.lafın kısaası benim diyet komedi niteliğinde.çunki amaç çok ufak.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş