10 Haftalık Diyet Bitti Sivaslı İlkerr

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve goldtrapper58 tarafından 21 Mart 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Numberten

Numberten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende yağ,tuz,şeker ve undan uzak durmaya çalısıyorum şu anda boy 1.87 kilo 95 hedefim 87 kilo olmak. 8 hafta dişimi sıkıp 8kilo atmak stiyorum inş. senin gibi alnımın akıyla atlatırım diyeti.

Konuyu dağıttıgım biraz neyse başarılar.

2. feyyaz

feyyaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilker abbii helaallll

abee spora biraz ara werdikk abi sen ne yapmışsın ole helal olsun tbrik ederim harbi süper bi vücut ama sıkı bi çalışma ile tahminen bi 2 ay daha azim olursa süper olacak abi yaza seni tek geçerimm favorm sensinn

3. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    önemı yok arkadasım 8 haftada dıyetı bozmassan 8 kılo vermemen ımkansız zaten hatta bana kalırsa 10 kılodan fazla bile verirsin yeterkı ıradene sahıp cık gercı ben arada cıkamadıgım gunler daha dogrusu ogunler oldu ama bunun sebebıde pirinc lapası gıbı tatsız tuzsuz yemek yıyemedıgım ıcın baslarda kacamaklar oldu bide yanlıs carbon alımı yaptım vs ama tecrube dedigim gibi cok kazandım insallah sende basarırsın

4. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Re: ilker abbii helaallll

cok tesekkur ederim feyyaz kardesım ınsallah dedigin gibi olur

5. haberbatur

haberbatur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çalışan kazanıyor ilker:) işte azmin ve istikrarın sonucu;) bu arada 2 resimdede ben çımışım arkada :D darısı başıma :(

6. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet sıra sana geldi kardesım bu işin darısı falan yok benım yaptıgım hataları sen yapmayacaksın neyse bu arada resimlerde genelde kımse gorulmuyor cunku hepsı kameranın arkasında tezarat yapıyor :D

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Azmin icin tebrikler İlker, gerçekten güzel bir değişim yakalamışsın, fotolarda, kanat çok büyük bir eksiklik olarak gözüme çarptı, kanat dışında bence vücut kendi içerisinde oldukça uyumlu, orantılı.
    Hazır kilon düşmüşken, geniş tutuş barfikse ağırlık vermeni öneriyorum.
    8-15 tekrar, kaç tekrar çıkartabiliyorsan, Arnold gibi, sırt idmanına 5 set barfiksle başlasan, sırtının genişlememesi gibi bir ihtimal yok.
    Makarada yapılan kanat idmanı asla Barfiksin yerini tutmuyor, kilon düşükken bu dediğim olaya ağırlık verirsen, eminim çok daha güzel resimlerini göreceğiz.
    İyi çalışmalar

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ilker yaptigin diyeti de yazarsan guzel olur.ayrica tebrikler.

9. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Güzel bir değişim İlker abi .başarilar dilerim 8)

10. srht55

srht55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    valla dietöncesi sonrası diye baktıgımızda süper değişim ama benim düşüncemdir ;ben daha bulk yani ne o bulk resmin nede dietsonrası arada bişey yani öle olamanın daha yakısacagını düşünüyorum.ama gercekten helal olsun
    diet okadar yag kütlesini yakmışın kolay iş değil.
    iyi çalışmalar

11. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Gerçekten büyük iş başarmışsın.Tebrik etmek gerekir.Şimdi sıra kas kütleni yağlanmadan arttırmana geldi.Herhalde seni yolda görenler tanımakta zorluk çekiyorlardır. :)

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben eski resimleri çoktan unutmuşum.bakınca dedimki yine 2 sivaslı koymuş fotolarını çekişme var :)
    kat edilen yol buyuk.tebrikler.

13. Tolgaa

Tolgaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bir tebrikler de benden...

Rica etsem diyet öncesi ve sonrası ölçülerini yazar mısın ? Hiç değilse göğüs ölçüsünü...

Selamlar...

14. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Tebrik ederim Gold ..
    iyi bir diet dönemi yasamıssın.. cok kas kaybetmeden halletmis gorunuyorsun resimlerden anlasılan..
    Ben senin yerinde olsam bu yag oranını muhafaza ederek antremanlarıma dewam ederim.. Boyun kısa oldugu icin Bulk görüntü estetiklikten we motivasyondan uzak tutacaktır.. hem önümüz yaz.. biraz bronzlasarak biraz daha kanat - baklawalar ve trapez e egilerek hoş bir sahil vücudu elde edebilirsin..

15. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Öncelikle tebrikler..
    2.5 ayda bayağı iyi bir iş çıkarmışsın, bende şu aralar niyetlendim yağ yakmaya, haftada 3 gün kardio yapıyorum. Ancak mutfak konusunda benim tereddütlerim var. Yağsız besleniyorum, ekmekten uzak duruyorum, şekerden de tabi doğal olarak. Ama sanki yaptıklarım pek bir şeye yaramıyor gibi :(
    Birde ek olarak bir soru soracağım, herhangi bir yağ yakıcı kullandın mı ?

16. MasTeR_X

MasTeR_X Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Valla bravo ne diyimki...o kiloları vücuttan atmak her babayiğidin harcı değildir...zaten msndende görüştügüm ve takip ettigim kadarıyla iyi bir diyet uyguladı...tebrikler...başarılarının devamı dilegiyle...selametle ...

17. CENTAUR

CENTAUR Guest

Maaşallah, Tebrik ederim, bana göre işin zor kısmını baştan halletmiş gibi görünüyorsun, önce hızla yağlardan kurtulmak, sonrada yağsız kas gelişimine yönelmek benimde ilgimi çekiyor, imrendim valla, zor kısmı atlatıp, zevkli kısmına gelmişsin.

18. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar tesekkür ediyorum yorumlar için arkadaslar diyetimi sormus saydam arkadasım vallahı ılk olarak sunu soylemelıyımkı pumpdan farklı bır program uygulamadım cok benzıyor yaptıklarımız ama kopya cekmedım :D çünkü oresimleri koydugunda ben zaten diyetteydim daha oncede yazdıgım gıbı bazı kucuk yanlıslarla basladı dıyetım meseladısardan carbon alımını cok yaptım günde 3bardak saf carbon aldım sabahları devamlı yumurta beyazı yedım bunu hıc aksatmadım enaz 6yumurta beyazı gene kucuk yanlıslarımda biride işyerinde kahvaltıdan sonra meyve yememdi sonradan ögrendim ama gec oldu :D ılk baslarda mıgdem büyük oldugu için karnım doymuyordu ve bazen acma gibi pohaca gibi yaglı seyler yedim buda hataydı ama ogelnelerı asla hata yapmadım devamlı lıght ton balıgı ve haslama tavuk gogsu yedım hergun tabi pirinc pilavıda oluyordu genelde tavuk olunca aksamları en baslarda makarna gibi patates haslaması gıbı seylerı tercıh edıyordum bazen doymayım evde pişen yemekleede saldırdıgım oluyordu :D ama ılk aydan sonra yavas yavas diyet tam olarak yerıne oturmaya basladı son 20 gün tam dıyet yapabildim hiç aksatmadan bana kalırsa en buyuk hatam yeterınce cardio yapamamamdı ama mekık falan cok cektım şimdi devam etsem dıyete ınanın hıc zorlanmam hatta dıyetı bozalı 3-4 gün oldu canım tavuk haslama lapa pirinc istiyor :D insallah bidakıne daha ıyısını yapacagım

19. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    b, arkadasım kılom ve olculerımı sormus dıyet oncesı ve sonrası dıye hemen cevaplayım diyet oncesi kol 38 bel 93 gogus 105 omuz 125di kilo 76 diyet sonrası olculerım kol 35 gogus 98 bel 75 kılo 61 omuz 117

20. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet cluntrebol kullandım ama ıse yaramadı bence cunku bu ılacın beni terletip kılo verdırmesı gerekıyordu oysakı ben ıdamnalrda hıc terlemedım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş