10 Aylık Gelişimim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve manisalıosman tarafından 4 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. manisalıosman

manisalıosman Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Manisa
    Öncelikle herkese Selamın Aleyküm.
    Ben bu spora belirttiğim gibi 10 ay önce başladım daha önce herhangi bir spor dalıyla uzun süreli uğraşmadım. Yani genetik veya altyapı olayı bende yok diyebilirim.Bu 10 aylık süreçte sadece vücudum değil olaylara bakış açım değişti ve herhangi bir konuda disiplinim daha da arttı.Bunun yanında arkadaşlarımdan motive edici sözler duyduğumda mutlu oldum ve daha fazla istekle devam ettim gerçekten bu tür sözler insanı motive etmeye yetip artıyor. Şu anki halime kadar bulk ve definasyon dönemleri geçirdim malum yazın bulk pek mümkün olmadığı için define olmaya karar verdim şu sıralar yavaştan bulka yine başladım ve nisan ayına kadar daha fazla kas kütlesi kazanmak istiyorum öncelikli hedefim bu. Sonra yine Allah ın izniyle bir definasyon daha yapıcam inşallah. Bu arada beslenme düzenim veya antrenman düzenim ile ilgili soru sormak isteyenler sorabilir hepinize saygılar sevgiler.

20150909_113349.png 20150909_113451.png 20150909_113543.png
    Bu resimler başlangıç fotoğraflarım

IMG_20151018_202501.jpg IMG_20151103_194515.jpg IMG_20151018_202925.jpg IMG_20150911_114645.jpg
    Bu resimler ise güncel halim

bodykazm bunu beğendi.
  2. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle tebrik eder çalışmalarınızın devamını dilerim :) ama 1 2 eleştiri yapmadan da geçmek istemiyorum senin iyiliğin için... resimlerden anlaşıldığı kadarıyla omuzların en az gelişen kısımlar ve karın kaslarına da gereken önemi vermemişsin gibi duruyor.. tabiki ortada bir gelişim var lakin sixpackleri biraz daha belirginleştirebilirsin yaza kadar.. yada eritmen gereken biraz daha yağ var umarım başarırsın :)

3. manisalıosman

manisalıosman Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Manisa
    Teşekkür ederim define dönemim biteni çok olmadı küçüldük tabi biraz 74 kiloyum boyum 1.78 kilo hedefim 78 80 civarı omuza ağır giriyorum aslında karın konusunda haklısın başlarda cok hatta hiç önem vermedim maalesef

4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    10 aylık gelişim iyi görünüyor bu kendin de elde etmiş olduğun bu fit görünümü çalışarak azimle daha iyi yaparsın mutlaka başarılar :D

5. PskptSosyalog

PskptSosyalog Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    10 aya gore az az gelisme gibi geldi bana programini degis bence.ama gayet ilerleme kaydetmissin lakin 10 aya gore yetersiz kalmis

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  6. manisalıosman

manisalıosman Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Manisa
    Beslenmem çok iyi gerçekten ancak protein alımımı artıracak malzemeler kullanmadım hiç protein tozu vs sadece doğal beslenme ile oldu nisan da bir daha atmayı düşünüyorum bulkun bitmiş halini birde modellik düşünüyorum çok fazla hacimlenme gibi bir isteğim yok şuanlık

Sayfayı Paylaş