10 - 15 Kilo Verme Konusu Yardım..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve metinim tarafından 7 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. metinim

metinim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    10 - 15 Kilo Verme Konusu Yardım..

Arkadaşlar

Boy: 1.75
    Kilo: 87

Genelde evdeyim yaklaşık 4 yıldırda genel zamanım evde geçiyor bilgisayar başında, öyle çok abur cubur yediğimden dolayı oluşan bi kilo değil bu, yani evden 1-2 hafta çıkmadığımı bilirim.. ki b u şekilde ne kadrda düzgün beslensem nafile tabi birde en kötü yanım geceleri çok geç saatlerde uyuduğum için gece yemekleri.

Geçen 2 ay önce spor salonuna yazıldım hocam çok orantılı kilo almışsın dedi ama sonuçta kilo= sağlıksız bir hayat olduğundan dolayı ideal kilom olan 70 ila 75 kilo olmak istiyorum salona başladıkdan 1 hafta sonra bıraktım üşengeçlikte var tabi.

Siz değerli arkadaşlarım bana bu konuda gerçekten hassasiyet göstererek yardımcı olur bilgilerinizi paylaşır gerekli bilgileri paylaşırsanız bende kendimde o cesareti bularak spora tekrar başlamak ve 10 ila 15 kilo vermek istiyorum birde bunu haziran ayına kadar yapmak istiyorum bu mümkünmüdür ? Neler önerirsiniz acaba değerli yorumlarınızı bekliyorum..

not: amacım sadece 10 ila 15 kilo vererek sağlıklı bir şekilde kilo vermek kesinlikle vucut yapayım yağ yakıcılar şunlar bunlar değil arkadaşlar.:eek:

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş